Kontrola pH produktów mlecznych

Obniż pH produktów dzięki naszemu spożywczemu CO₂

Czy posiadasz zakład mleczarski i szukasz naturalnego sposobu na obniżenie pH mleka?

Dzięki lekko kwasowej charakterystyce dwutlenek węgla stanowi bezpieczną, naturalną i precyzyjną alternatywę dla kwasów mineralnych, która obniża pH niektórych produktów żywnościowych, takich jak mleko.

Bazując na kilkudziesięciu latach doświadczenia w neutralizacji pH nasi eksperci pomogą w określeniu ilości i sposobów dostaw dla każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać dwutlenek węgla?

Skuteczność

Skutecznie obniża poziom pH, a jednocześnie nie ma ryzyka jego przedawkowania

Poprawa bezpieczeństwa

Bezpieczniejsze warunki pracy

Naturalne składniki

CO₂ jest gazem naturalnie występującym w powietrzu, którym oddychamy

Poprawa produktywności

Obniżenie pH mleka może poprawić wydajność produkcji sera i zapobiegać przedwczesnemu niepożądanemu zsiadaniu się mleka

Gazy

Gazy firmy AirProducts, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Usługi CryoEase®

Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla średniego zapotrzebowania na gazy ciekłe. Zbiorniki CryoEase® są dostępne w różnych rozmiarach. Usługa CryoEase® upraszcza zaopatrzenie w gaz, eliminując potrzebę obsługi butli, inwentaryzację i zamawianie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach do kontroli pH?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI