Uwodornianie olejów i tłuszczów jadalnych

Wyższy poziom nasycenia olejów i tłuszczów jadalnych przy jednoczesnym zwiększeniu ich temperatury topnienia poprzez uwodornienie

Szukasz metody nasycania lub utwardzania płynnych olejów roślinnych? A może chcesz po prostu zwiększyć temperaturę, w której olej przechodzi ze stanu stałego w ciekły?

Jesteśmy jednym z głównych dostawców wodoru na świecie i posiadamy ogromną wiedzę o różnych procesach uwodorniania stosowanych we wszystkich gałęziach przemysłu.

W zależności od rodzaju oleju i wymagań dotyczących przetwarzania, nasi eksperci pomogą Ci zoptymalizować reakcję uwodorniania i określić najbardziej opłacalny sposób dostarczania wodoru dla Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz uwodorniać olej przeznaczony do spożycia przez ludzi czy na paszę dla zwierząt, nasi eksperci służą pomocą.

​Nasza gwarancja jakości

Niezawodne dostawy

Największy globalny dostawca wodoru, terminowość dostaw na całym świecie na poziomie 99,95%

Doświadczenie

Obszerna wiedza specjalistyczna i możliwość testowania w naszym laboratorium uwodorniania w Allentown, w stanie Pensylwania, USA

Tryby dostaw dostosowane do Twoich potrzeb

Dostawy ciekłego wodoru lub wytwarzanie wodoru na miejscu, jeśli potrzebne są większe ilości

Gazy

Gazy firmy AirProducts, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Generatory gazu

Oferujemy kompleksową ofertę bezpiecznych, niezawodnych i ekonomicznych technologii wytwarzaniu gazów na miejscu (on-site), które pomagaja klientom, dbającym o zrównoważony rozwój, obniżyć ślad węglowy, zwiększyć efektywność energetyczną, poprawić jakość produktu końcowego i poprawić efektywność środowiskową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o uwodornianiu?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Skontaktuj się z nami