Chłodzenie szkła

Szronienie szkła z myślą o satysfakcji klienta

Jesteś właścicielem pubu i chcesz schładzać szklanki przed napełnieniem?

A może prowadzisz klub i chcesz serwować koktajle w oszronionych szklankach?

Coraz więcej lokali używa naszych butli z płynnym CO₂ do schładzania lub zamrażania szkła, by odejść od kostek lodu i serwować napoje w atrakcyjniejszej formie.

Niezależnie od tego, czy masz już froster do szkła czy stawiasz na tym polu dopiero pierwsze kroki, nasi eksperci pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie do chłodzenia szkła.

Chcesz dowiedzieć się więcej o chłodzeniu szkła?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Skontaktuj się z nami

Gazy

Gazy firmy AirProducts, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.