Wykrywanie gazu

Mieszaniny gazów Experis® do kalibrowania i testowania działania urządzeń do wykrywania gazów

Okresowe testy funkcjonalności i kalibracja urządzeń do wykrywania gazów odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy i ochrony zakładu. Gazy specjalne Experis® firmy Air Products to certyfikowane, identyfikowalne i stabilne mieszaniny dostępne w szerokiej gamie pakowania, które spełniają te wymagania.

Najpopularniejszy wybór to nienadający się do ponownego napełnienia lub jednorazowy kanister, cieszący się powodzeniem dzięki łatwości użytkowania i przenoszenia. Butla umożliwia przeprowadzanie testów w terenie oraz w warsztacie.

Seria gazów Experis® obejmuje wszystkie najczęściej stosowane mieszaniny gazów kalibracyjnych.

Pobierz broszurę Mieszaniny Experis® do testowania działania i kalibracji detektorów gazu

Dlaczego warto wybrać kanistry Air Products

  • Idealny kompromis między pojemnością a mobilnością
  • Szybka i profesjonalna dostawa
  • Certyfikaty analizy dostarczane standardowo
  • Mieszaniny identyfikowalne zgodnie z normami międzynarodowymi
  • Możliwość dostosowania oznaczania produktów do indywidualnych potrzeb

​​Rozwiązania Air Products do potrzeb monitorowania i wykrywania

Oferta produktów nienadających się do ponownego napełnienia firmy Air Products jest jedną z najwszechstronniejszych na dzisiejszym rynku

Szeroki wybór kanistrów

​Cztery wielkości: aerozol, 34, 58 i 110 litrów gazowych

Skład mieszaniny

Dostępnych jest wiele mieszanin gazów do wykrywania i kalibracji, w zakresie od ppm do 100%

Stabilność

​Dzięki zaawansowanej technologii możemy zaoferować wiodące na rynku okresy trwałości gazów reaktywnych i niereaktywnych.

Sprzęt do kontroli gazu

Kompletna oferta łatwych w obsłudze urządzeń do kontrolowania gazu

Szybka dostawa

​Wiele powszechnie stosowanych mieszanin dostępnych od ręki, również w naszym sklepie internetowym

​Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Możemy doradzić w zakresie doboru mieszaniny gazów do testów oraz wyboru najlepszego sprzętu do kontroli gazów w aparaturze detekcyjnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapytaj eksperta

"Ile testów można wykonać za pomocą każdej butli?"
Producent aparatury zwykle podaje wymagane natężenie przepływu gazu w swoich wytycznych operacyjnych. Największy kanister Air Products ma pojemność około 110 litrów gazu, zatem urządzenie o czasie reakcji 10 sekund, w którym stały przepływ gazu wynosi 1 litr na minutę, można poddać testom kilkaset razy przy użyciu kanistra o pojemności 110 l.

​Demonstracja testu sprawności

Okresowe testowanie przenośnego sprzętu do wykrywania gazów jest ważnym elementem każdego systemu zabezpieczeń przeznaczonego do wykrywania niebezpiecznych gazów.

Gazy

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w postaci gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z różnych branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Centrum zasobów