Testy środowiskowe

Fachowe rozwiązania, które pomogą w odniesieniu sukcesu

Firma Air Products rozumie, że gaz przemysłowy musi w sposób niezawodny i bezpieczny napędzać rakiety i statki kosmiczne, nadawać się do obróbki metalu, elektroniki i komponentów kompozytowych w ekstremalnych warunkach oraz ma zapewniać bezpieczne i niezawodne działanie oraz przechowywanie ładunku i przewóz załogi. Firma Air Products obsługuje przemysł kosmiczny od początku jego istnienia i posiada praktyczne doświadczenie oraz wiedzę techniczną, które pomogą Ci wyruszyć w nieznane. W szczególności firma Air Products może zapewnić optymalny gaz kriogeniczny, systemy pomp kriogenicznych oraz spełnienie innych wymagań technicznych, sprzętowych i serwisowych, które są niezbędne do osiągnięcia ekonomicznych, bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska operacji oraz warunków testowania.

Gazy przemysłowe od światowego lidera

Niezawodne dostarczanie gazów przemysłowych

Wielozakładowa sieć z głównymi zakładami produkcyjnymi i wtórnymi źródłami produktów w celu zachowania niezawodności dostaw

Doskonałe wyniki w zakresie terminowego zaspokajania potrzeb

Całodobowe usługi zarządzania zapasami w celu utworzenia planu uzupełniania zapasów w oparciu o bieżący i przyszły harmonogram produkcji

Lider branżowy w dziedzinie bezpieczeństwa

Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych społeczności

Pomoc techniczna dostępna, gdy jej potrzebujesz

Doświadczone zespoły techniczne na całym świecie zapewniają źródła dostarczania i rozwiązania technologiczne dostosowane do specjalnych potrzeb

Obsługa klienta na światowym poziomie

Nasze podejście do relacji z klientami opiera się przede wszystkim na zrozumieniu ich potrzeb

Światowy lider w produkcji azotu, tlenu i argonu

Światowy lider dostarczający ciekły i sprężony azot, tlen i argon o różnych stopniach czystości i w różnych opcjach dostarczania.

Pytania? My mamy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z dziesięcioleci doświadczenia firmy Air Products w dziedzinie gazów przemysłowych, produkcji, zastosowań, urządzeń i zaopatrzenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Gazy

Gazy firmy Air Products, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawę efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Kriogeniczny ciekły azot

Systemy dostaw zbiorczych i magazynowania w stanie ciekłym stanowią bezpieczną i niezawodną opcję dostarczania azotu o wysokiej czystości.
POPROŚ O WYCENĘ

System telemetrii TELALERT®

Telemetryczny zdalny system monitorowania TELALERT® przekazuje do naszego centrum logistycznego aktualne i dokładne dane o stanach magazynowych, co ułatwia prognozowanie dostaw.

USŁUGI DODATKOWE

CENTRUM ZASOBÓW