Cięcie plazmowe, spawanie i napawanie

Wszechstronny proces stosowany w produkcji metalowej

Cięcie plazmowe to technika polegająca na topieniu i wyrzucaniu metalu ze szczeliny cięcia przy pomocy plazmowego łuku elektrycznego o dużej energii kinetycznej. W systemach plazmowych wysokociśnieniowych stosuje się gazy techniczne: argon, azot, wodór, dwutlenek węgla oraz mieszaniny gazów.

Sprawdź nasze przecinarki plazmowe Veriforce® o wysokiej wydajności.

Air Products dostarcza dedykowane mieszaniny do cięcia plazmowego, zapraszamy do kontaktu z nami aby poznać szczegółową ofertę.

Zapytaj naszych ekspertów od laserów.

Air Products Eksperci ds. obróbki metali są gotowi do pomocy.

Skontaktuj się z nami

Usługa CryoEase® - łatwe dostawy gazów ciekłych

Kompaktowy zbiornik kriogeniczny jest regularnie tankowany ciekłym gazem (argon, azot, tlen) specjalnie zaprojektowaną niewielką cysterną. Usługa CryoEase® oferuje zalety masowych dostaw gazów ciekłych użytkownikom zużywającym mniejsze ilości gazów.

  • Oszczędność czasu – brak obsługi i wymiany butli
  • Oszczędność miejsca – niewielki zbiornik może być posadowiony na niewielkiej przestrzeni, oszczędzając cenne miejsce na placu
  • Wygoda – nasz system automatycznie planuje regularne dostawy, dzięki czemu nie musisz się już martwić o zamawianie gazu i oczekiwanie na dostawy.

Ciągłe dostawy gazu na których możesz polegać, zmniejszając jednocześnie ślad węglowy – możesz zredukować liczbę dostaw gazu dzięki usłudze CryoEase®, w ramach której Air Products zajmie się ich optymalizacją.

Pobierz broszurę prezentującą usługę CryoEase®

Opcje dostarczania

Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostaw dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe zazwyczaj są dostarczane w formie gazowej i ciekłej z wykorzystaniem zróżnicowanych systemów dostarczania.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Usługi CryoEase®

Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla średniego zapotrzebowania na gazy ciekłe. Zbiorniki CryoEase® są dostępne w różnych rozmiarach. Usługa CryoEase® upraszcza zaopatrzenie w gaz, eliminując potrzebę obsługi butli, inwentaryzację i zamawianie.

Centrum zasobów