Nie ma to jak w domu.

Główna siedziba Air Products pozostanie w Lehigh Valley w stanie Pensylwania

Kiedy prowadzisz działalność w ponad 50 krajach na całym świecie, masz szerokie możliwości wyboru lokalizacji nowej, globalnej siedziby. Wybór Air Products był oczywisty. Lehigh Valley w stanie Pensylwania, USA, jest od 80 lat siedzibą główną naszej firmy. I chcemy, aby pozostała naszym domem przez następne 80 lat.

Informacje o nowej lokalizacji

Nowa, globalna siedziba Air Products jest w trakcie budowy przy Mill Creek Road / 222 Bypass, około 1,5 km od obecnego kampusu firmy. Znajdą się tam: dziewięciopiętrowy budynek biurowy, nowoczesny obiekt badawczo-rozwojowy oraz parking. Z danymi z 2021 r. około 2000 utalentowanych, zmotywowanych i zaangażowanych członków zespołów będzie współpracować z kolegami z Air Products pracujących na całym świecie.

Wizualizacja koncepcyjna nowej globalnej siedziby firmy Air Products, która będzie zlokalizowana nieco ponad jedną milę od jej dotychczasowej lokalizacji w Lehigh Valley w Pensylwanii.

Nasza decyzja o utrzymaniu siedziby głównej w Lehigh Valley w stanie Pensylwania odzwierciedla wartość, jaką przykładamy do naszych utalentowanych, lokalnych pracowników. Tworzymy środowisko najwyższej klasy, w którym ludzie lubią chodzić do pracy i są z tego dumni. Chcemy aktywnie przyczyniać się do rozwoju lokalnej gospodarki i społeczności Lehigh Valley, w której żyjemy i pracujemy. Nasza nowa siedziba będzie napędzać innowacyjne produkty, które poprawiają środowisko i usprawniają procesy naszych klientów.

Sustainability Culture Community Graphic