Wzbogacanie tlenowe

Optymalne systemy tlenowe i rozwiązania z zakresu dostarczania gazu na potrzeby procesu

Dodanie tlenu do systemu może zapewnić większą elastyczność procesu i podnieść wydajność. Dodanie tlenu zamiast powietrza w celu zwiększenia wydajności może korzystnie wpłynąć na procesy, takie jak fermentacja, utlenianie lub spalanie. Oferujemy pomoc w ocenie i bezpiecznym wdrożeniu technologii wzbogacania na potrzeby reakcji utleniania lub spalania.

Firma Air Products ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zastosowań opartych na tlenie. Możemy wspólnie z klientem ocenić jego proces w celu określenia, czy wzbogacanie tlenowe może przynieść mu korzyści.

Korzyści ze wzbogacenia lub zastąpienia powietrza procesowego tlenem

Wprowadzenie tlenu do procesu w połączeniu z powietrzem lub zastąpienie powietrza tlenem może zagwarantować:

  • Zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie efektywności energetycznej
  • Zmniejszenie kosztów procesów i kosztów kapitałowych
  • Zwiększenie efektywności środowiskowej poprzez zmniejszenie emisji
  • Elastyczność i niezawodność
  • Lepszą jakość
  • Zwiększenie produkcji

Wzbogacanie tlenowe

Zwiększenie wydajności istniejących urządzeń

Poprawa wydajności procesu

Poprawa efektywności środowiskowej

Porozmawiaj z naszymi specjalistami, aby omówić warunki dostarczania tlenu lub porozmawiać ze specjalistą o sposobach usprawnienia działalności.

Firma Air Products ma wieloletnie doświadczenie w skutecznym wdrażaniu i obsłudze procesów wzbogacania tlenowego w wielu branżach, w tym w przemyśle chemicznym i rafineryjnym. Wspólnie z klientem możemy ocenić jego zapotrzebowanie na tlen.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Opcje dostarczania gazu

Tlen

Oprócz zastosowania jako gaz do oddychania w zastosowaniach medycznych, jego silne właściwości utleniające przynoszą korzyści wielu gałęziom przemysłu poprzez optymalizację wydajności, obniżenie kosztów i zmniejszenie śladu węglowego w porównaniu z innymi paliwami.

Generatory gazu

Oferujemy kompleksową ofertę bezpiecznych, niezawodnych i ekonomicznych technologii wytwarzaniu gazów na miejscu (on-site), które pomagaja klientom, dbającym o zrównoważony rozwój, obniżyć ślad węglowy, zwiększyć efektywność energetyczną, poprawić jakość produktu końcowego i poprawić efektywność środowiskową.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Dostawy rurociągiem

Zapewniają klientom o dużym zapotrzebowaniu na produkt niezawodne, bezpieczne i elastyczne dostawy realizowane w ekonomiczny sposób.

CENTRUM ZASOBÓW