Innowacyjne gazy przemysłowe

Poznaj ofertę gazów technicznych i technologii gazowych dla Twojej branży

Wodór dla mobilności: czystsza przyszłość

Celem firmy Air Products jest zaspokojenie światowego zapotrzebowania na czystą energię przy jednoczesnym zmniejszeniu jej wpływu na środowisko. Wodór jest kluczem do sprostania tym wyzwaniom, a nasze rozwiązania H2fM® Hydrogen for Mobility obejmują cały łańcuch wartości paliw wodorowych.

Tworzenie czystszej przyszłości wymaga doświadczenia, inwestycji i innowacji na skalę globalną. Firma Air Products posiada technologię, doświadczenie, kapitał i ambicję, aby rozwijać gospodarkę wodorową na dużą skalę.

Dowiedz się więcej

Idź naszym śladem

Niewidoczne gazy, widoczna zmiana dla środowiska. Obniżyliśmy ślad węglowy o 96% w zakresie 1 i 2 dla naszego zakładu gazów skroplonych w Kędzierzynie-Koźlu. Dowiedz się więcej, co zyskujesz, kupując nasze gazy!

ISO 26000 Tworzymy czystszą przyszłość

Air Products przestrzega wytycznych ISO 26000 we wszystkich przedsiębiorstwach w Europie, demonstrując nasze zaangażowanie w tworzenie czystszej przyszłości i podejmowanie działań w sposób odpowiedzialny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zapraszamy na targi STOM w Kielcach

Odwiedź nasze stoisko podczas Przemysłowej Wiosny w dniach 19-22 marca 2024 r., gdzie zaprezentujemy kompleksowe rozwiązania dla spawalnictwa: gazy spawalnicze, urządzenia i materiały Veriforce® oraz nowoczesne roboty współpracujące. Sprawdź, dlaczego warto się z nami spotkać.
Dowiedz się więcej

Przedsiębiorca uzyskał pomoc w ramach programu rządowego pod nazwą „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 r.