Zarządzanie

Naszym zdaniem inwestycja w Air Products – a w rzeczywistości w każdą firmę – to akt wiary, a wiarę można zdobyć tylko działając w sposób uczciwy i odpowiedzialny. Te kluczowe wartości są fundamentem wszystkich naszych działań. Zawsze byliśmy przekonani, że najlepszym sposobem, by być doskonałą firmą i przynosić korzyści naszym Klientom i udziałowcom są sprawiedliwe, uczciwe i etyczne prowadzenie działalności handlowej oraz osobista postawa w pracy.

Firma Air Products zbudowała reputację dzięki jakości, uczciwości i dobrej woli, które stanowią fundament naszego sukcesu. Niezależnie od wyzwań nadal będziemy żyć i działać według najwyższych standardów etycznych. Choć środowisko, w którym działamy stale się zmienia, podejdziemy do przyszłości z tą samą, żelazną konsekwencją w uczciwym, sprawiedliwym i transparentnym postępowaniu, które daje nam siłę od ponad 70 lat.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania