Bezpieczeństwo transportu

 

Osiąganie bezpiecznych wyników jednej mili naraz

Air Products kierowcy są „twarzą firmy” dla naszych klientów i opinii publicznej każdego dnia. Dostarczają gazy przemysłowe - takie jak azot, tlen, argon, wodór, hel i inne - do różnych klientów na całym świecie.  

Air Products Truck Driver

Każdego dnia kierowcy spotykają się z trudnymi sytuacjami na drodze, takimi jak duży ruch, zdradliwe warunki pogodowe i zawiłe miejsca dostawy. Utrzymując bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, nasi kierowcy koncentrują się na zapewnieniu bezpiecznej wydajności, jedna mila na raz, jedna dostawa na dzień, każdego dnia. Ich bezpieczeństwo jest wspierane przez funkcje bezpieczeństwa naszych pojazdów dostawczych, szkolenia dla kierowców i nasz program Data Enabled Coaching Program (DECP). 

DECP opiera się na danych dotyczących bezpieczeństwa i wydajności pojazdów, które są gromadzone, rejestrowane i przesyłane przez kamery rejestrujące zdarzenia w naszych ciężarówkach. Trenerzy DECP wykorzystują dane, w tym filmy, aby kierowcy byli jeszcze bezpieczniejsi i bardziej wydajni dzięki coachingowi i szkoleniom prewencyjnym.

W 2020 r. Firma Air Products zdobyła nagrodę za innowacyjność w dziedzinie bezpieczeństwa przyznawaną przez EIGA za program bezpieczeństwa kierowców, w tym szkolenie dotyczące zerowych wypadków w transporcie, aplikację szkoleniową dla kierowców i naszą kulturę opartą na bezpieczeństwie.