Weryfikacja zamówienia

Jesteśmy świadomi rosnącej liczby przypadków składania fałszywych zamówień na produkty i usługi przez strony nielegalnie posługujące się nazwami dużych, renomowanych firm. Poniżej przedstawiamy wskazówki, które mogą pomóc dostawcom zweryfikować autentyczność zamówień elektronicznych, o które prosiła firma Air Products:

  • Większość zamówień w zakresie elektroniki i związanego z nią sprzętu jest zazwyczaj składana u dużych, globalnych dostawców, którzy zawarli wcześniej umowy z Air Products.
  • Jeśli Twoja firma otrzymała zamówienie od strony podającej się za przedstawiciela Air Products, a nie posiadasz wcześniejszej umowy zakupu, skontaktuj się z naszym działem zakupów, ponieważ nie jest to nasza typowa praktyka w zakresie łańcucha dostaw.
  • Informacje podlegające weryfikacji w każdym zamówieniu obejmują:
  1. Dane kontaktowe
  2. Adres wysyłki
  3. Numer telefonu
  4. Adres e-mail
  5. Informacje na stronie internetowej (www.airproducts.com)
  6. Metoda płatności (numer zamówienia, karta kredytowa itp.)
  7. Data zamówienia materiału oraz wszelkie specjalne numery referencyjne lub identyfikacyjne wraz z instrukcjami.
Potwierdzanie zamówienia

Jeśli chcesz potwierdzić informacje zawarte w otrzymanym zamówieniu, skontaktuj się z lokalnym działem zakupów Air Products. 

Nieuczciwe zamówienie

Jeśli podejrzewasz lub masz przekonanie, że padłeś ofiarą nieuczciwego zamówienia, skontaktuj się z lokalnym działem zakupów Air Products.