Studenci i absolwenci

Dołącz do programu mającego ponad 50 lat sukcesów w zatrudnianiu i rozwijaniu przyszłych liderów!

Air Products rozumie, jak ważna jest możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i nawiązania kontaktów ze specjalistami podczas budowania kariery. Dlatego oferujemy staże i szereg propozycji dla absolwentów, by pomóc Ci w rozpoczęciu kariery i dołączeniu do naszego globalnego zespołu. Nasi liderzy zaproponują atrakcyjne możliwości pracy i pomogą wybrać dział najlepiej odpowiadający Twoim umiejętnościom i potrzebom. Wielu członków kadry kierowniczej Air Products zaczynało pracę jako stażyści lub absolwenci, a następnie pięli się po kolejnych szczeblach hierarchii — chcesz być jednym z nich? 

Firma Air Products potrzebuje i poszukuje ludzi, którzy są oddani i zmotywowani do tworzenia przyszłości.

Program rozwoju kariery (CDP)

Air Products prowadzi rekrutację wśród absolwentów najlepszych uczelni, którzy jutro mogą stać się liderami, i właśnie na to nastawiony jest nasz program rozwoju kariery (CDP). Chcemy umożliwić Ci odniesienie sukcesu. Podczas dwóch lub trzech programów, trwających od 8 do 12 miesięcy każdy, postawimy przed Tobą trudne, ale przynoszące mnóstwo satysfakcji wyzwania, które pomogą Ci w zdobyć doświadczenie przydatne w przyszłości. Oczywiście zapewnimy również wsparcie potrzebne do osiągnięcia odpowiedniego rozwiązania i oczekiwanych wyników. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci potrzebne narzędzia i środowisko do nauki i rozwoju. 

Wybierz ścieżkę kariery odpowiednią dla Ciebie

Program dla inżynierów/licencjatów/magistrów
Inżynieria (chemiczna i mechaniczna)
Informatyka (Information Technology)
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Łańcuch dostaw 

Program MBA
Finanse

Program dla doktorantów i doktorów (Ph.D.)
Inżynieria chemiczna

Rada programu rozwoju kariery (CDP)
Każdy uczestnik CDP może również zgłosić się do Rady CDP. Członkowie Rady CDP nie tylko organizują wydarzenia i angażują się w prace społeczne, ale mogą również zbudować sieć złożoną z osób o podobnych rolach i doświadczeniach.
Zadaniem Rady CDP jest zadbanie o jak najlepszy przebieg programu i pomoc pracownikom w płynnym przejściu do pełnionej przez nich roli w Air Products. Dzięki zorganizowanej współpracy oraz możliwości rozwoju Rada CDP stanowi spójną grupę aktywnych specjalistów.

Rozwój zawodowy
Zachęcamy do przyjęcia aktywnej postawy i wpływania na kierunek rozwoju swojej kariery. To integralna część filozofii rozwoju zawodowego i programu CDP w naszej firmie. Uczestnicy CDP rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania poprzez rotacyjny udział w dwóch lub trzech programach. Jako uczestnik CDP dowiesz się, jakie możliwości oferuje nasza firma i ostatecznie określisz ścieżkę swojego rozwoju zawodowego.

Rozwój zawodowy i osobisty pracowników to kluczowa część naszej strategii biznesowej. W efekcie wszyscy uczestnicy programu CDP uzyskują szerokie doświadczenie, wykonując rzeczywistą pracę. Dysponujemy bogatą ofertą wewnętrznych kursów, które obejmują zagadnienia techniczne, międzyludzkie i kierownicze. W odpowiednich przypadkach wspieramy także kursy zewnętrzne. 

Program dla inżynierów/licencjatów/magistrów

Uczestnicy rozwijają swoje umiejętności techniczne i zawodowe, a także poznają lepiej swoje obszary zainteresowań i mocne punkty. Program składa się z dwóch realizowanych w różnych obszarach zadań, z których każde trwa od 8 do 12 miesięcy.

Inżynieria
Program rozwoju kariery (CDP) firmy Air Products to niesamowite możliwości rozwoju dla inżynierów i zdobywanie doświadczenia na różnych stanowiskach.
Pobierz plik PDF (1,2 MB)

Informatyka (Information Technology)
Ten program został przygotowany z myślą o absolwentach studiów informatycznych poszukujących wymagających i zróżnicowanych zadań. Zapoznaj się z pełną listą stanowisk dla informatyków. 
Pobierz plik PDF (1,3 MB) 

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Air Products umożliwia zdobywanie doświadczenia w rozmaitych działach HR, takich jak wynagrodzenia, czy Talent Acquisation, by dać Ci szansę wykorzystania zdobytej wiedzy.

Łańcuch dostaw
Ten program jest przeznaczony dla specjalistów ds. łańcucha dostaw zainteresowanych karierą w działach zamówień, logistyki, rozwoju procesów, analizy danych i/lub zarządzania flotą.

Program MBA

Doświadczenie zawodowe
Uczestnicy programu MBA CDP zyskają doświadczenie zawodowe i dostęp do wiedzy. Otrzymają szerokie spojrzenie na naszą działalność biznesową i produkty, a także będą zachęcani do przejmowania inicjatywy w planowaniu i rozwijaniu swojej kariery zawodowej. Menedżer lub kierownik wyższego szczebla będzie mentorem uczestnika i udzieli mu pomocy w kształtowaniu swojego rozwoju.

Odpowiedzialnośc uczestnika
Uczestnik będzie zachęcany do przejmowania odpowiedzialności i stanie przed wieloma wyzwaniami i fascynującą pracą w naszych obszarach biznesowych i korporacyjnych.

Współpraca
Uczestnik będzie pracować z innymi uczestnikami programu MBA CDP w obszarach biznesowych i społecznych oraz kierownictwem wyższego szczebla. Uczestnik będzie miał również możliwość brania udziału w różnych wydarzeniach wewnętrznych i dołączenia do grup, co pozwoli mu poznawać i spotykać inne osoby. 

Nasz cel
Chcemy tworzyć przyszłych liderów firmy, dając im możliwość rozszerzania swoich kwalifikacji zawodowych i technicznych, wyklarowania swoich zainteresowań zawodowych i rozwinięcia umiejętności przywódczych. 

Program rotacyjny
Nasz program rotacyjny dla absolwentów MBA umożliwia pracę na różnych stanowiskach związanych z finansami przez 2 lata. programy rozwoju kariery (CDP) mają charakter rotacyjny i obejmują trzy zadania trwające od 3 do 8 miesięcy. Air Products określa początkowe zadanie uczestnika, biorąc pod uwagę cele jego rozwoju zawodowego jako absolwenta studiów MBA oraz własne potrzeby biznesowe. Możesz wybrać kolejne zadania. Zadania zazwyczaj odbywają się w siedzibie głównej naszej firmy w Allentown, w stanie Pensylwania. 

MBA: możliwości
Pobierz plik PDF (1,3 MB) 

Program dla doktorantów i doktorów

Jesteś doktorantem lub doktorem? Jesteś inżynierem lub specjalistą w zakresie nauk ścisłych? Nasz unikalny program dla doktorantów i doktorów zapewnia wyjątkową możliwość sprawdzenia się na 3 różnych stanowiskach przez co najmniej rok. Rotacja stanowisk pozwoli Ci nabrać doświadczenia, rozwinąć umiejętności, zdobyć wiedzę o naszej kulturze korporacyjnej i aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu swojej ścieżki kariery

Doświadczenie zawodowe
Jako doktor (Ph.D.) w programie CDP będziesz mieć okazję zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i zaprezentować się w naszych zespołach ds. technologii i doskonałości operacyjnej. Menedżer wyższego szczebla będzie mentorem uczestnika i udzieli mu pomocy w kształtowaniu swojej kariery. 

Współpraca
Uczestnik będzie wspópracować z innymi uczestnikami programu Ph.D. CDP w obszarach biznesowych i społecznych. Uczestnik będzie pracować z kierownictwem wyższego szczebla w różnych obszarach firmy i będzie miał również możliwość brania udziału w różnych wydarzeniach wewnętrznych oraz dołączenia do grup, co pozwoli mu poznawać i spotykać inne osoby. 

Nasz cel
Chcemy tworzyć przyszłych liderów firmy, dając im możliwość rozszerzania swoich kwalifikacji zawodowych i technicznych, wyklarowania swoich zainteresowań zawodowych i rozwinięcia umiejętności przywódczych. 

Ph.D.: możliwości

Pobierz plik PDF (1724 KB) 

Inne możliwości rozwoju zawodowego