Air Products
Home O nas Gazy techniczne Materiały spawalnicze Sklepy spawalnicze

Gazy techniczne w butlach

Gazy techniczne w butlach

Pełne zaopatrzenie dla spawania i cięcia

Urządzenia i materiały spawalnicze

Air Products w zachodniej Polsce: Poznań, Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Ostrów Wielkopolski

W naszych sklepach spawalniczych w Poznaniu, Toruniu, Zielonej Górze, Bydgoszczy i Ostrowiu Wielkopolskim, oprócz gazów technicznych oferujemy także szeroki wybór urządzeń i materiałów spawalniczych renomowanych dostawców, między innymi: Kemppi, ESAB, GCE, Harris, Lincoln, Miller i wielu innych. W firmowych sklepach Air Products znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do spawania: zarówno sprzęt i materiały, jak i produkowane przez nas gazy techniczne. Dodatkowo jeśli myślisz o zautomatyzowaniu stanowisk spawalniczych, nasz Dział Robotyzacji i Automatyzacji, współpracujący na co dzień z firmą ABB, udzieli Ci niezbędnego wsparcia.

 

Urządzenia i materiały do spawania

Urządzenia i materiały do spawania metodami MIG, MAG, TIG, MMA

Oferujemy szeroki wybór półautomatów spawalniczych renomowanych dostawców. Materiały spawalnicze przeznaczone do różnych rodzajów stali, stopów aluminium, stopów miedzi, żeliwa. Elektrody otulone, druty lite, druty rdzeniowe, pręty do spawania gazowego, pręty TIG, topniki i wiele innych.

 

Urządzenia i materiały do spawania

Materiały do spawania gazowego

Jeśli szukasz materiałów do spawania acetylenowo-tlenowego, w naszych sklepach spawalniczych znajdziesz wszystko, co niezbędne: reduktory, palniki, gazy techniczne, bezpieczniki przypalnikowe, węże i wiele innych.

 

Urządzenia i materiały do spawania

Artykuły chemii przemysłowej

Środki chemii technicznej pomocne przy spawaniu i obróbce metali: środki do trawienia i pasywacji, środki czyszczące, środki ogólnotechniczne, płyny smarujące, preparaty antykorozyjne, markery oraz środki do wykrywania nieszczelności.

 

Urządzenia i materiały do spawania

Środki BHP i akcesoria

Środki ochrony osobistej, takie jak: przyłbice, tarcze, osłony, okulary, ubrania i rękawice spawalnicze, maski i wiele innych. Oferujemy także szeroki wybór produktów ściernych.