Czas wolny/rekreacja

Firma Air Products to największy na świecie dostawca helu. Jesteśmy znani z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie gazów i butli wykorzystywanych do napełniania balonów helem.

Oferujemy najlepsze rozwiązania do wielu zastosowań – od małych uroczystości rodzinnych do rozbudowanych dekoracji i dużych imprez promocyjnych, dostarczając klientom profesjonalne i niezawodne usługi.

Nasz oddany zespół ekspertów od helu balonowego oferuje pomoc w wyborze rodzaju butli i złożeniu zamówienia, a także dba, aby dostawa odbyła się terminowo.

Napełnianie balonu

Nasze butle z serii Balloonium® są mniejsze i lżejsze niż standardowe butle tradycyjne, a ich obsługa i napełnianie balonów są bezpieczniejsze i łatwiejsze.

Dane kontaktowe

Balloonium

Butle z helem Balloonium®

Gaz lżejszy niż powietrze w butli lżejszej niż kiedykolwiek

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij