Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dzięki głęboko zakorzenionym wartościom

Nasi pracownicy, oferta produktów i usług oraz rynki, na których działamy, pozwalają nam zrozumieć i zgłębiać wiedzę o najważniejszych światowych problemach społecznych i ekologicznych. Dostarczanie unikalnych rozwiązań tych problemów staje się coraz istotniejszym czynnikiem rentownego wzrostu i wpływa na naszą reputację globalnego dostawcy gazów, materiałów, urządzeń i ich zastosowań.  

Trzonem firmy Air Products są wartości, które poprzez nasze postępowanie, ofertę produktów i usług oraz działalność nakazują nam troszczyć się o współpracowników, dbać o środowisko, pozytywnie oddziaływać na społeczności lokalne i świat.

Od 1996 roku firma Air Products czynnie wspiera działania PROZON Fundacja Ochrony Klimatu, której jest jednym z fundatorów. PROZON jest organizacją pozarządową zajmującą się zagadnieniami ochrony klimatu i stratosferycznej warstwy ozonowej. Do zadań Fundacji należy między innymi propagowanie działań ograniczających zużycie i emisję czynników chłodniczych oraz innych substancji niszczących ozon i wpływających na zmiany klimatu (tzw. freonów oraz halonów i F-gazów). Więcej informacji o działalności PROZON Fundacja Ochrony Klimatu można znaleźć na stronie: http://prozon.org.pl/

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij