Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dzięki głęboko zakorzenionym wartościom

Nasi pracownicy, oferta produktów i usług oraz rynki, na których działamy, pozwalają nam zrozumieć i zgłębiać wiedzę o najważniejszych światowych problemach społecznych i ekologicznych. Dostarczanie unikalnych rozwiązań tych problemów staje się coraz istotniejszym czynnikiem rentownego wzrostu i wpływa na naszą reputację globalnego dostawcy gazów, materiałów, urządzeń i ich zastosowań.  

Trzonem firmy Air Products są wartości, które poprzez nasze postępowanie, ofertę produktów i usług oraz działalność nakazują nam troszczyć się o współpracowników, dbać o środowisko, pozytywnie oddziaływać na społeczności lokalne i świat.

Od 1996 roku firma Air Products czynnie wspiera działania PROZON Fundacja Ochrony Klimatu, której jest jednym z fundatorów. PROZON jest organizacją pozarządową zajmującą się zagadnieniami ochrony klimatu i stratosferycznej warstwy ozonowej. Do zadań Fundacji należy między innymi propagowanie działań ograniczających zużycie i emisję czynników chłodniczych oraz innych substancji niszczących ozon i wpływających na zmiany klimatu (tzw. freonów oraz halonów i F-gazów). Więcej informacji o działalności PROZON Fundacja Ochrony Klimatu można znaleźć na stronie: http://prozon.org.pl/

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij