Oferta urządzeń Freshline® do mrożenia i schładzania

W firmie Air Products posiadamy ponad 40 lat doświadczenia w technologii zamrażania. Oprócz przedstawionych poniżej urządzeń możemy zaoferować pełen zakres technologii do każdego typu procesu zamrażania takiego jak: zamrażanie wsadowe, liniowe, podmrażania produktu, szybkiego mrożenia małych pojedynczych elementów (IQF) i standardowego zamrażania – jak również schładzania, mieszania i powlekania.


Tunel zamrażalniczy Freshline® MP

Wielofunkcyjny tunel zamrażalniczy Freshline® MP to nasze najnowsze rozwiązanie w technologii zamrażania. Zapewnia najwyższą jakość i wydajność, oferując jednocześnie pełną elastyczność. Ze względu na swoją modułową konstrukcję oferuje wysokowydajne zamrażanie, podmrażanie zewnętrznej warstwy produktu, szybkie zamrażanie małych, pojedynczych elementów (IQF) lub schładzanie. Można go w łatwy sposób dostosować do procesów i wymagań produkcyjnych użytkowników, ponieważ jest dostępny w gamie wielkości od 3 metrów w 3-metrowych modułach. Dzięki prostej obsłudze, konserwacji i czyszczeniu tunel zamrażalniczy MP spełnia najnowsze międzynarodowe normy w zakresie higieny.

Freshline DM tunnel freezer

Broszura
Tunel zamrażalniczy Freshline® MP – najlepsza w klasie wydajność dostosowana do potrzeb użytkowników

Pobierz plik PDF


Zintegrowany system schładzania Freshline®

To dostosowane do potrzeb klienta rozwiązanie, w zakresie sterowania temperaturą w atmosferze obojętnej, doskonale nadaje się do schładzania  sypkich i suchych produktów spożywczych na linii przesyłowej przed magazynowaniem lub przetwarzaniem.

Pobierz plik PDF 


Tunel zamrażalniczy Freshline® EF

Freshline® Easy Freeze (EF) Tunnel FreezerPonieważ Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem, dzięki opinii naszych klientów zdecydowaliśmy się usprawnić nasz tunel zamrażalniczy Freshline® EF. Teraz zajmuje jeszcze mniej miejsca bez pogarszania jego pojemności. Tunel kriogeniczny do zamrażania typu EF (Easy Freeze) wymaga niewielkich nakładów inwestycyjnych. Można go szybko i łatwo zintegrować z istniejącą lub nową linią produkcyjną, uzyskując rozwiązanie, które jest łatwe, proste i niskokapitałowe. Idealne rozwiązanie dla przetwórców żywności dla których szybkość i prostota są istotne. Dowiedz się więcej o zaletach tunelu EF z tego krótkiego filmu →

Broszura
Tunel zamrażalniczy Freshline® EF – kompaktowe rozmiary i łatwość użytkowania

Pobierz plik PDF


Tunel zamrażalniczy Freshline® DM

Tunel zamrażalniczy Freshline® DM (pracujący w dwóch trybach) został zaprojektowany z myślą o elastyczności. We współczesnym środowisku produkcyjnym, w którym rządzi zasada „dokładnie na czas”, operacje związane z przestawieniem się z jednego przetwarzanego produktu na drugi sprawiają, że czas staje się czynnikiem decydującym Tunel zamrażalniczy Freshline® DM umożliwia szybkie i łatwe przejście od procesu szybkiego mrożenia pojedynczych, małych elementów (IQF) do standardowego zamrażania przy użyciu tego samego urządzenia.

Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj nasz film → Mrożenie przy pomocy tunelu zamrażalniczego Freshline® DM.

Freshline DM freezer 

Broszura
Tunel zamrażalniczy Freshline® DM – do szybkiego i wszechstronnego zamrażania produktów, zarówno w procesie szybkiego mrożenia pojedynczych, małych elementów (IQF), jak i standardowego zamrażania

Pobierz plik PDF


Urządzenia do schładzania: Freshline® LIN-IS

LIN-IS oznacza system wstrzykiwania ciekłego azotu (ang. Liquid Nitrogen Injection System). Jest to dostosowany do konkretnych potrzeb system regulacji temperatury zaprojektowany z myślą o schładzaniu produktów żywnościowych w mieszalniku, zwykle przed procesem formowania. Metoda ta zapewnia jednolite i powtarzalne chłodzenie w celu optymalizacji procesu formowania, zapobiegania rozwojowi drobnoustrojów i ograniczenia utraty wartości zapachowych i smakowych produktów. Ta technologia jest coraz częściej stosowana w branży mięsnej, piekarniczo-cukierniczej oraz w produkcji słodyczy i serów.

LIN-IS bottom injection technology
LIN-IS -Technologia do dolnego dozowania ciekłego azotu

Broszura
Rozwiązanie Freshline® LIN-IS (wstrzykiwanie ciekłego azotu)

Pobierz plik PDF

By dowiedzieć się więcej na temat technologii LIN-IS, kliknij tutaj→


tell me more
Odwiedź lokalną stronę internetową, aby zobaczyć naszą pełną ofertę technologii mrożenia i schładzania.

Odwiedź naszą stronę →

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij na „Wymiana doświadczeń”, aby zobaczyć studia przypadków, filmy oraz raporty na temat naszych najnowszych rozwiązań w technologii zamrażania żywności.

Przejdź do modułu „Wymiana doświadczeń →
X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij