Komentarze Klientów

„Zamiast jedynie złożyć nam ofertę, Duane Gleason [Air Products] najpierw przyjechał i zobaczył, jak mrozimy nasze wyroby przy pomocy ciekłego azotu. Sporządził notatki i poświęcił sporo wysiłku by zrozumieć, czego brakuje w aktualnym systemie zamrażania i jakie są nasze cele produkcji.”
Joe Piperato, prezes J&G


„Ta firma spełnia swoje zadanie na wiele sposobów. Nie chodzi tylko o to, żeby zatrzymać ciężarówkę, wyładować gaz i odjechać. Wiemy, że możemy chwycić za telefon i zadzwonić, spytać o poradę i szybko mieć na miejscu techników. To firma, która świadczy kompleksową usługę.”
Joe Piperato, prezes J&G


„Air Products wykonało świetną robotę, pilnując, aby wszystko działało płynnie. Naprawdę szybko reagowali i byli pomocni w trakcie całego procesu uruchamiania. Urządzenia pracują dobrze i wytwarzają produkt wysokiej jakości,”
Clay Gutierrez, Custom Pack


„Excellent Foods nie byłoby w branży bez pomocy Air Products. Ich pomoc techniczna była niesłychanie pomocna. Gdy potrzebujemy ciekłego azotu, są tu następnego dnia. A ich zakłady są oddalone o 3,5 godziny drogi. Są dla nas bezcenni.”
Dean Hatch, kierownik ds. sprzedaży, Excellent Food


„Pracuję w przetwórstwie żywności od ponad 35 lat. Pracowałem z wieloma firmami i nigdy nie spotkałem się z firmą, która byłaby bardziej pomocna, ani z ludźmi, z którymi łatwiej byłoby się porozumieć. Z mojego punktu widzenia usługi Air Products pomagają w osiągnięciu głównego celu, jakim jest sukces klienta. Kluczem jest usługa. Gaz można kupić od trzech lub czterech firm, ale takiego rodzaju obsługi już nie. Oni rozumieją wymagania stawiane przez biznes. To naprawdę duża pomoc dla nowej firmy.”
Roy Hillman, kierownik, Excellent Foods


„Wierzymy w zamrażanie kriogeniczne z powodu korzyści, jakie niesie dla jakości produktu. Zamrażanie kriogeniczne jest doskonałe, a korzyści udowodniono już dawno temu. Dzięki niezwykle szybkiemu mrożeniu przy użyciu azotu uzyskujemy większą wydajność naszej linii, a klient otrzymuje lepszej jakości produkt. To opcja mrożenia korzystna dla obydwu stron.”
Joe Piperato, prezes J&G


„Zautomatyzowany system kontroli mrożenia Freshline® QS i uprzednio zapisane receptury sprawiają, że mrożenie można łatwo rozpocząć, a jego obsługa jest prosta tak dla naszego zespołu ds. konserwacji, jak i dla zespołu produkcji. Ta prostota ułatwia szkolenie kolejnych operatorów do obsługi systemu.”
Wayne Morin, kierownik ds. konserwacji w firmie J&G Foods


„Bębnowe urządzenie do zamrażania pozwala nam rozszerzyć naszą linię produktów, dodając do niej tylko jeden etap. Jesteśmy obecnie pierwszym przetwórcą, który może zaproponować swoim klientom tę nową ofertę i opracować dla nich dodatkowe produkty. Ponadto możemy wkroczyć na nowe segmenty rynku.”
Clay Gutierrez, Custom Pack


„System jest łatwy w użyciu i utrzymaniu. Wystarczy go tylko włączyć i działa. Nie moglibyśmy wytwarzać tego produktu bez szybkiego zamrażania.”
Roy Hillman, kierownik, Excellent Foods

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij