Twoi eksperci w dziedzinie obróbki metali

Robert Frąckowiak

W firmie Air Products od roku: 2010

Miejsce pracy: Wrocław, Polska

Kwalifikacje: Robert ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, uzyskując tytuł magistra inżyniera. Posiada dyplom Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE), Międzynarodowego Technologa Spawalnika (IWT) oraz certyfikat VT2.

E-mail: frackor@airproducts.com

Informacje o Robercie

Robert dołączył do Air Products w roku 2010. Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej o specjalności "Procesy, maszyny i systemy produkcyjne" oraz studia podyplomowe o profilu "Procesy spajania, projektowanie i wytwarzanie struktur spawanych". W Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach uzyskał dyplom Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika (IWE) oraz Międzynarodowego Technologa Spawalnika (IWT). Dodatkowo, otrzymał certyfikat kompetencji NDT zgodny z normą PN-EN ISO 9712. Robert rozpoczął swoją karierę jako spawacz, następnie przez kilka lat pracował w dziale jakości, jako główny spawalnik i kierownik produkcji.

Codzienna praca

Robert jest specjalistą spawalnikiem. Do jego obowiązków należy między innymi wsparcie techniczne działu sprzedaży, prezentacje spawalnicze u nowych i obecnych klientów, jak również obsługa i wsparcie klientów. Dodatkowo prowadzi on szkolenia spawalnicze oraz pomaga klientom w spełnianiu norm PN-EN ISO 3834-1 do 5 oraz PN-EN 15085.

Prywatnie…

Robert lubi biegać, pływać oraz jeździć na rowerze, jednak jego największą pasją są podróże motocyklem. Interesują go nowe technologie oraz komputerowe programy do projektowania.

Innowacyjna butla Integra® dla spawalnictwaInnowacyjna butla Integra® dla spawalnictwa

Innowacyjna butla Integra® dla spawalnictwa (3:24)

Obejrzyj film i odkryj zalety butli Integra® w porównaniu z tradycyjną butlą

Welding Gas Selector

Jaki gaz do spawania

Skontaktuj się z nami

Tel: 0 801 100 107
infopl@airproducts.com
X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij