Twoi eksperci w dziedzinie obróbki metali

Jerzy Firlej

W firmie Air Products od roku: 2007

Miejsce pracy: region północno-zachodniej Polski, formalna siedziba – biuro w  Poznaniu

Kwalifikacje: Jerzy jest  kwalifikowanym inżynierem mechanikiem - profil spawalniczy, posiada dyplom Europejskiego Inżyniera Spawalnika (EWE), a także uprawnienia trenera

E-mail:firlejj@airproducts.com

Informacje o Jerzym

Jerzy posiada 30-letnie doświadczenie w pracy spawalnika. Od 15 lat pracuje w branży gazów technicznych. Przekonał się, że klienci Air Products cenią sobie jego wiedzę techniczną oraz doświadczenie, kiedy pomaga im w wyborze produktów najlepiej spełniających ich oczekiwania, które pozwalają obniżyć koszty oraz poprawić bezpieczeństwo pracy. Jerzy jest przekonany, że jego praktyczna wiedza oraz chęć dzielenia się nią z klientami to nieodłączna część produktów oferowanych przez Air Products.

Codzienna praca

Doradztwo techniczne, prezentacje nowych produktów, wspieranie handlowców, odpowiedzi na różne zapytania klientów to codzienna praca Jerzego. Co robi, żeby pomóc klientom? Słucha ich pytań i stara się zawsze znaleźć rozwiązania, które ich usatysfakcjonują. Klienci polegają na jego wiedzy technicznej, która jest niezastąpiona szczególnie wtedy, kiedy sami nie zatrudniają inżynierów spawalników, co zdarza się dosyć często.

Jerzy pamięta więc sytuacje, kiedy doradzał nie tylko, jak dobrać odpowiednie mieszanki helowe, ale także jak poprowadzić kolejność spawania czy jak podgrzewać materiał palnikami.  Jak podkreśla, profesjonalne wsparcie techniczne to także dbałość o bezpieczne miejsce pracy, tak więc wraz z produktami proponuje zawsze klientom rozwiązania, które pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa. Z wykształcenia spawalnik, dodatkowo doskonalił swoje umiejętności biorąc udział w różnych szkoleniach zarówno w Polsce jak i za granicą, np. na kursach spawania metodami TIG oraz MAG. Dzięki temu nawet złożone problemy techniczne nie stanowią dla niego problemu.

Prywatnie…

Jerzy mieszka z rodziną w spokojnej okolicy pod Poznaniem, w wolnym czasie oraz w samochodzie podczas podróży służbowych słucha bluesa, najchętniej Erica Claptona. W zimie lubi jeździć na nartach a kiedy jest cieplej – wędkować.

Innowacyjna butla Integra® dla spawalnictwaInnowacyjna butla Integra® dla spawalnictwa

Innowacyjna butla Integra® dla spawalnictwa (3:24)

Obejrzyj film i odkryj zalety butli Integra® w porównaniu z tradycyjną butlą

Welding Gas Selector

Jaki gaz do spawania

Skontaktuj się z nami

Tel: 0 801 100 107
infopl@airproducts.com
X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij