Twoi eksperci w dziedzinie obróbki metali

Dominik Sikorski

W firmie Air Products od roku: 2013

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Kwalifikacje: Dominik posiada szeroką wiedzę na temat technologii spawalniczych.

E-mail:sikorsd@airproducts.com

Informacje o Dominiku 

Dominik jest głównym specjalistą ds. zastosowania gazów w spawalnictwie. Do jego obowiązków należy wspieranie zespołu specjalistów, którym zarządza. Dzięki doświadczeniu i rozległej wiedzy zapewnia profesjonalne doradztwo techniczne naszym klientom.

Codzienna praca

Dominik rozpoczął pracę w Air Products w 2013 roku. Po ukończeniu Technikum Spawalniczego, pracował jako spawacz. W kolejnych latach organizował pokazy sprzętu spawalniczego, zajmował się testowaniem prototypów urządzeń u wiodącego producenta sprzętu spawalniczego, a następnie objął stanowisko kierownika sprzedaży materiałów spawalniczych. W tym okresie, pracując na różnych stanowiskach, Dominik zdobył szeroką wiedzę z zakresu różnych technologii spawalniczych.  

Prywatnie…

Dominik uwielbia motocykle i sport.

Innowacyjna butla Integra® dla spawalnictwaInnowacyjna butla Integra® dla spawalnictwa

Innowacyjna butla Integra® dla spawalnictwa (3:24)

Obejrzyj film i odkryj zalety butli Integra® w porównaniu z tradycyjną butlą

Welding Gas Selector

Jaki gaz do spawania

Skontaktuj się z nami

Tel: 0 801 100 107
infopl@airproducts.com
X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij