Halia

Halia (Hā´•lēă)

Nazwa z mitologii greckiej

Firma Air Products ma pół wieku doświadczenia w eksploatacji najbardziej podstawowej substancji na ziemi – wody. Działamy w sektorze gazów przemysłowych. Dobrze wykorzystujemy tę wiedzę, aby nasza woda była bezpieczna i czysta.

Od lat 60. XX w. dostarczamy dostosowane do klientów rozwiązania z zakresu intensyfikacji i usprawniania oczyszczania ścieków i wody do picia dla klientów przemysłowych i miejskich. Nasza nazwa od dawna łączy się z zastosowaniami tlenu i ozonu, w których cenny surowiec osiąga stan czysty. Wnosimy w technologie związane z wodą tradycję, wiedzę i zrozumienie. Dlatego, gdy rozszerzyliśmy naszą fascynującą serię produktów związanych z oczyszczaniem wody, zapożyczyliśmy nazwę z mitologii greckiej.

Halia była boginią morza. Jej imię to właściwe skojarzenie dla naszych produktów. Oznacza zastosowanie nowoczesnej nauki i technologii do przywracania podstawowego składnika życia do dawnej czystości.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij