Obróbka metali

Od ponad 50 lat firmy przetwarzające metale polegają na gazach przemysłowych, atmosferach gazowych i wsparciu technicznym Air Products, które ułatwiają poprawianie jakości produktów, obniżanie kosztów operacyjnych i zwiększenie produkcji. Zapewniamy bogaty wybór gazów, urządzenia i technologie obsługi gazu, zdolność realizacji dostaw na całym świecie i, co najważniejsze, bezkonkurencyjną znajomość branży i wiedzę techniczną, która ułatwia naszym klientom odniesienie sukcesu.

Wybierz jedno z poniższych zastosowań, aby wyświetlić listę dostępnych ofert. Zapoznaj się również z dodatkowymi informacjami zamieszczonymi w naszej broszurze (wersja angielska).

Dane kontaktowe

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Beztlenowe nawęglanie z gazem aktywowanym plazmą

Więcej informacji o zaletach aktywnego nawęglania. (1,7 MB)

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij