Przeczytaj co nasi klienci mówią o nas

Pracownicy Air Products zawsze wykonują o jeden krok więcej, by pomóc nam w uzyskaniu maksymalnej efektywności i jakości produktów. Każdy może sprzedawać gaz. Prawdziwe korzyści dla naszej firmy widzimy dopiero wtedy, gdy sprzedaż łączy się z doświadczeniem w dziedzinie najnowszych technologii, inżynierii i procesów. Firma Air Products pokazuje to za każdym razem.

— Rudolf Schneider, Kierownik ds. Rozwoju Sinterparts, BT Magnet-Technologie GmbH (BTMT)

 

Cały proces oceny przeprowadzony przez firmę Air Products w profesjonalny sposób. Wnieśli wielki wkład w ulepszanie naszych procesów.

— Jim Eichelberger, Starszy Kierownik Projektu, Hamilton Precision Metals

 

System zarządzania procesem firmy [Air Products] pozwolił nam stwierdzić, że 20–30% przypadków odrzucenia przez nas produktów ze względu na rozmiar wynika z nieprawidłowej temperatury.

— dr Mark Opoku-Adusei, Starszy Metalurg, ASCO Sintering Company

 

Air Products umożliwia nam ciągłe i bezawaryjne przeprowadzanie demonstracji, gdy tylko jest to potrzebne.

— Dave Goves, Starszy Inżynier, Amada UK

 

Nasza współpraca z firmą Air Products jest dobra, zarówno pod względem technicznym, jak również handlowym. Uważamy, że ich technologia zapewnia nam szybsze cykle i tworzy wygraną sytuację dla naszych klientów, naszej firmy i środowiska.

— Rob Rakovsky, Wiceprezes, Greenway Industries

 

Firma Air Products pomogła nam zamienić atmosferę egzotermiczną na system korzystający z azotu, wodoru i pary. To rozwiązało nasze problemy z utrzymywaniem jakości, wyeliminowało problemy związane z tlenkiem węgla i obniżyło całkowite koszy systemu.

— Jerry Shrout, Kierownik Zakładu , A.O. Smith

Im dłużej pracujemy z firmą Air Products, tym bardziej czujemy się zachęceni do dalszej współpracy. Ich wiedza i stosowanie w rozwiązywaniu problemów wydaje się bezkonkurencyjna.

— Martin B. King, Inżynier ds. Obróbki Cieplnej, Renold Ltd., Wielka Brytania

 

Od zmiany gazów osłonowych jakość spawania znacznie się poprawiła, a czas przetwarzania jest o wiele krótszy.

— Tony Trafford, Kierownik ds. Zakupów, Norlec Sheet Metal


 

Dane kontaktowe

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij