Szkło podstawowe

W dzisiejszej rzeczywistości globalnej konkurencji klienci potrzebują pieca do produkcji szkła wykorzystującego najlepszą technologię i doświadczonego dostawcy, który jest w stanie bezpiecznie i skutecznie wdrożyć technologię. Firma Air Products oferuje od ponad 50 lat innowacyjne rozwiązania dla producentów szkła. Od oryginalnych palników Cleanfire®, które definiują standard w branży, poprzez nasze innowacyjne hybrydowe piece topiące do szkła Cleanfire® HGM ™, stale dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu topienia szkła. Wśród producentów szkła w tym segmencie wyodrębniamy cztery kluczowe podsegmenty: pojemniki, szkło płaskie, włókno szklane i szkło specjalne. Air Products dostarcza gazy, technologię i urządzenia do pieców następujących typów:

  • Poprzeczny, regeneracyjny
  • U-płomienny, regeneracyjny
  • Rekuperacyjne
  • Jednostki topiące
  • Elektryczne piece topiące

Nasi specjaliści pomogą także w sprawie dostaw i stosowania azotu, wodoru, helu, argonu oraz innych gazów przemysłowych i specjalnych w ramach dodatkowych procesów związanych z topieniem, rafinacją, formowaniem i łączeniem. Wybierz jedno z poniższych zastosowań, aby uzyskać więcej informacji.

Dane kontaktowe

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij