Produkcja nieżelaznych produktów z minerałów

W warunkach globalnej konkurencji klienci potrzebują najlepszych technologii przetwarzania minerałów i doświadczonego dostawcy, który jest w stanie je bezpiecznie i skutecznie wdrożyć. Firma Air Products oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu gazów przemysłowych do obróbki minerałów już od ponad 50 lat. Nasi specjaliści pomagają klientom w kwestiach wykorzystywania i dostarczania tlenu, azotu, wodoru i innych gazów przemysłowych oraz specjalnych do różnorodnych zastosowań – od spalania dla celów topienia i spiekania aż po kontrolę pakietu atmosfery azotowej i wodorowej. Wybierz jedno z poniższych zastosowań, aby uzyskać więcej informacji.

Dane kontaktowe

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij