Dania gotowe

Gazy i sprzęt z linii Freshline® firmy Air Products mogą być używane do różnych zastosowań w zakresie mrożenia, chłodzenia i pakowania. Dania gotowe i inne produkty specjalne, takie jak zakąski, to główny obszar wzrostu ze względu na coraz większy popyt na gotowe do ugotowania produkty, dania regionalne, produkty w sosach i inne produkty wysokiej jakości. Firma Air Products proponuje bogaty wybór elastycznych systemów kriogenicznych, umożliwiających wydajne i skuteczne zamrażanie, chłodzenie i pakowanie dań gotowych przy niskich kosztach inwestycyjnych. Rozwiązania te zapewniają wysoką jakość i pozwalają wytwarzać bardzo innowacyjne produkty tworzące wartość dodaną.

Dane kontaktowe

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Dlaczego zamrażanie ciekłym azotem?

Dlaczego zamrażanie ciekłym azotem? (3:25)

Chris Johnson podkreśla korzyści związane z użytkowaniem azotu w przetwórstwie spożywczym.

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij