Dostawy wodoru

Lider w dziedzinie dostarczania wodoru dla potrzeb czystego transportu.

Jako największy na świecie producent i dostawca wodoru i lider w dziedzinie infrastruktury paliwa wodorowego, firma Air Products wyznacza kierunek rozwoju technologii energii wodorowej. Projektujemy, budujemy i szkolimy operatorów stacji paliwa wodorowego i mieszanin wodoru od piętnastu lat. Działamy na rzecz stworzenia rynku bezpiecznego i niedrogiego wodoru poprzez udział w wielu projektach pokazowych na całym świecie. W przypadku większości z tych projektów zakres dostaw firmy Air Products obejmuje ogólne wdrożenie systemu, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa, prace inżynieryjne, produkcję, instalację i dostarczanie wodoru. W zależności od projektu, źródłem dostaw wodoru był gaz sprężony, ciecz, a także wytwarzanie na miejscu.

Dostawy wodoru

Firma Air Products zapewnia pełną elastyczność w kwestii dostaw wodoru. Możemy zapewnić dostawy wodoru uzyskiwanego z gazu ziemnego, odzyskiwania gazu wylotowego lub energii – dostarczamy go na miejsce lub produkujemy na miejscu. Współpracujemy z naszymi klientami w celu określenia najlepszego źródła dostaw dla ich potrzeb w ramach dostępnych w danym regionie geograficznym sieci dostaw.

Dostawy wodoru

Firma Air Products realizuje dostawy wodoru w formie sprężonego gazu lub cieczy kriogenicznej. Jesteśmy największym producentem i dostawcą wodoru na świecie. Wodór dociera do naszych klientów w rurociągach, naczepach, cysternach z ciekłym wodorem i butlach.

Generowanie wodoru na miejscu

Firma Air Products jest liderem w dziedzinie instalacji produkujacych wodoru opartych na reformingu gazu ziemnego. Od dziesiątek lat jesteśmy także właścicielami i operatorami generatorów elektrolitycznych.

Opcje paliw dla potrzeb centralnej produkcji wodoru

Opcje paliw dla potrzeb miejscowej produkcji wodoru

 Opcje paliw dla potrzeb miejscowej produkcji wodoru

Generator wodoru PRISM® – Nasze generatory wodoru PRISM to kompaktowe, wolnostojące systemy, które umożliwiają przystępne cenowo wytwarzanie wodoru na miejscu. 
Pobierz plik PDF (108 KB)

  • Elektroliza – Firma Air Products dostarcza w pełni zintegrowane rozwiązania paliwowe dla różnych flot pojazdów. Nasze doświadczenie w zakresie integrowania systemów wodorowych i doświadczenie w obsłudze jednostek elektrolitycznych pokazuje ich możliwości we wdrożeniach odnawialnego zasilania.
  • Oczyszczanie – Firma Air Products jest liderem w dziedzinie technologii adsorpcji zmiennociśnieniowej i technologii oczyszczania membranowego. Nasze instalacje są efektywne, ekonomiczne i łatwe w obsłudze.

Powrót do ogniw paliwowych

 


Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij