Stacja paliwa wodorowego

Firma Air Products oferuje całą gamę urządzeń dla stacji paliwa wodorowego. Dysponujemy kompleksowym doświadczeniem w dostarczaniu wodoru do wielu różnych pojazdów, w tym wózków widłowych, samochodów i autobusów.

Poniższy diagram przedstawia typową stację paliwa wodorowego:

Wodór jest sprężany i przechowywany w stacji paliwa w ciśnieniu około 7000 psi. Wodór wysokociśnieniowy jest następnie dostarczany do pojazdów pod ciśnieniem 250 lub 350 bar. Wiele najnowszych pojazdów na ogniwa paliwowe wymaga zasilania ciśnieniem 700 bar. Jest ono uzyskiwane przy użyciu tej samej, podstawowej konfiguracji, którą przedstawiono powyżej, uzupełnionej o dodatkową sprężarkę.

Projekty stacji paliwa pod klucz

Firma Air Products oferuje w pełni zintegrowane stacje paliwa, od dostaw wodoru aż po dystrybucję. Urządzenia są projektowane z myślą o minimalnych wymaganiach instalacyjnych i współpracują z dowolnym źródłem wodoru. Bezpieczeństwo to nasz najwyższy priorytet i nasze stacje paliwa nie stanowią wyjątku. Najnowocześniejsza technologia i ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie paliw wodorowych znajduje odbicie w naszych dystrybutorach i innym wyposażeniu stacji.

Urządzenie doprowadzające paliwo wodorowe

Nasze mobilne urządzenia doprowadzające paliwo HF - 150 to całkowicie samodzielne dystrybutory wodoru, które nie wytwarzają emisji i nie wymagają dostępu do instalacji. Stacja paliwa mieści 150 kg wodoru i może być wykorzystywana we wdrożeniach krótko- i długoterminowych. Takie stacje są rozlokowane w wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych i mogą być dostarczane klientom w bardzo krótkich terminach.

Wewnętrzne stacje paliw do obsługi materiałów

Branża obsługi materiałów potrzebuje dystrybutorów wodoru instalowanych w pomieszczeniach. Firma Air Products dostosowała swoją technologię opracowaną dla przemysłu motoryzacyjnego z myślą o tym nowym zastosowaniu. Zintegrowane stacje paliwa z montowanymi w ścianie dystrybutorami spełniają wymogi zasilania paliwem pod ciśnieniem 250 i 350 bar.

Niestandardowe stacje paliwa

Wielu klientów ma specjalne oczekiwania, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Od instalowaniastacji paliw wodorowych w istniejących terminalach autobusowych aż po spełnianie wymogów nowych lokalizacji komercyjnych stacji paliw, dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie stacji paliw i wodoru dla przemysłu firma Air Products jest w stanie oferować ekonomiczne rozwiązania. Dostarczamy także kompleksową obsługę techniczną, obejmującą monitorowanie paliwa, usługi konserwacji i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa.


Powrót do ogniw paliwowych 

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Utrzymaj pełną gotowość i sprawność
swojej floty...

Dzięki naszym prostym w obsłudze usługom mobilnego tankowania wodoru.

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij