Bezpieczeństwo paliwa wodorowego

Wszystkie paliwa, w tym wodór, są palne. Pod względem właściwości spalania wodór różni się jednak od pozostałych paliw. Przy zachowaniu wytycznych dotyczących bezpiecznego przechowywania, obsługi i użytkowania wodór może być tak samo bezpieczny w eksploatacji jak inne paliwa.

Firma Air Products dysponuje imponującymi osiągnięciami w zakresie bezpieczeństwa wytwarzania, przechowywania, obsługi i dystrybucji wodoru oraz innych gazów. Zdobyliśmy więcej nagród związanych z bezpieczeństwem niż jakakolwiek inna firma z sektora gazów przemysłowych i jesteśmy liderem w pomaganiu klientom w bezpiecznym korzystaniu z wodoru.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa i obsługi

Informacje dotyczące bezpieczeństwa i obsługi znajdują się na kartach charakterystyki bezpieczeństwa materiału (MSDS) dla wodoru i w witrynie Safetygrams.

Programy szkoleń z zakresu bezpieczeństwa pracy z wodorem

Firma Air Products ma wiele lat doświadczenia w produkcji i eksploatacji wodoru. Na bazie tego doświadczenia oferujemy całą gamę programów szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa pracy z wodorem. Udział w tych programach ułatwia zdobycie wiedzy o bezpieczeństwie i zasadach pracy z użyciem wodoru, a także poznanie bardziej szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa obsługi i projektowania systemów/instalacji wodorowych.


Dostępne kursy

Powszechne błędne przekonaniaPowrót do strony dotyczącej energii wodorowej

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij