Komponenty pasywne

Komponenty pasywne używane w dzisiejszych produktach elektronicznych są wytwarzane z wykorzystaniem różnych procesów.

Typy produkowanych kondensatorów to kondensatory tantalowe (stałe i mokre), ceramiczne (wielowarstwowe i dyskowe), foliowe, zasilające, wysokonapięciowe, i aluminiowe.

Dostępne technologie rezystancji opierają się między innymi na zastosowaniu cienkiej folii, grubej folii, folii z tlenku metalu, folii węglowej i drutu.

Opalane komponenty pasywne, stosowane bezpośrednio w płytkach ceramicznych lub w elementach chipów, wykorzystują przebiegający w wysokiej temperaturze proces, który do uzyskania połączenia z ceramicznymi lub metalicznymi podstawami wymaga atmosfery ochronnej lub reaktywnej do uzyskania formy i funkcji. Firma Air Products zapewnia atmosfery potrzebne do procesu produkcji.

Dane kontaktowe

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij