Zastosowania w laboratoriach analitycznych

Duża liczba technik i zastosowań analitycznych wykorzystywanych przez różne branże oznacza, że wybór właściwego gazu specjalnego i osprzętu butli w celu uzyskania optymalnych wyników analiz może być trudnym zadaniem. W połączeniu z poradami naszych ekspertów, oferta gazów specjalnych i urządzeń do obsługi gazów Experis® zapewnia Klientom najwyższą różnorodność ultra czystych gazów, mieszanin gazów i osprzętu butli, które spełnia wymagania najtrudniejszych zastosowań analitycznych.

Poniżej znajdują się łącza do najczęstszych w dniu dzisiejszym zastosowań analitycznych. W każdym przypadku omówiono zastosowanie i wskazano odpowiedni gaz oraz wymagane urządzenia. W razie potrzeby uzyskania porady eksperta na temat wyboru optymalnego gazu i urządzeń do prowadzonych operacji prosimy o kontakt.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Rozumiemy Twój świat

To naturalne dla naszych ekspertów

W centrum analityki

W centrum analityki (17:51)

Najnowsze osiągnięcia w zakresie chromatografii gazowej

Gazy specjalne

Najwyższa czystość dzięki butlom z technologią BIP®

Butle jednorazowe

Lekkie, wygodne i łatwe w użyciu

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij