Laboratoria analityczne

Niezależnie od branży i techniki prowadzenia analiz – GC, HPLC, GC-MS, LC-MS, ICP-OES, ICP-MS lub AAS – rozumiemy, że nasi klienci oczekują spokoju umysłu w kwestii dostarczania gazów specjalnych.

Zanieczyszczenia używanego gazu mogą znacznie pogorszyć dokładność analiz i spowodować poważne problemy ze sprzętem analitycznym, takie jak zwiększenie zakłóceń linii podstawowej w chromatografii gazowej.

Nasz zespół ekspertów oferuje doradztwo w wyborze właściwego do zastosowań klienta gazu specjalnego i optymalnego poziomu czystości lub składu mieszaniny, a także zapewni jego terminową dostawę w optymalnym trybie dostarczania.

Oferta gazów specjalnych Experis® firmy Air Products została opracowana specjalnie dla użytkowników prowadzących analizy i zawiera gazy o ultra wysokiej czystości, mieszaniny gazów i urządzenia do obsługi gazów. Nasza opatentowana technologia BIP® zapewnia najwyższy poziom czystości argonu, azotu, helu i wodoru do użytku w najbardziej wymagających zastosowaniach analitycznych. Kompleksowa oferta mieszanin kalibracyjnych jak i mieszanin posiadających świadectwo wydane przez akredytowane laboratoria powstaje w Air Products na bazie wielu różnych komponentów zawierających stężeniach składników nawet na poziomie (ppb). Dodatkowo oferowane mieszanki maja zapewnioną odpowiednią stabilność, certyfikację i możliwość monitorowania na każdym procesie produkcyjnym. Nasza oferta osprzetu do gazów obejmuje wysokiej jakości reduktory butlowe, rozgałęźniki, zawory i systemy oczyszczania.

Dane kontaktowe

Szukasz dostawcy suchego lodu?

Szukasz dostawcy suchego lodu?

Kliknij i poznaj naszą ofertę!

Butle jednorazowe

Lekkie, wygodne i łatwe w użyciu

Technologia BIP®

Najczystsze gazy w laboratorium

W centrum analityki

W centrum analityki (17:51)

Najnowsze osiągnięcia w zakresie chromatografii gazowej