Zaangażowanie w etykę biznesu

Wysokie standardy uczciwości zawodowej to długa tradycja firmy i część naszej unikalnej marki.

Zbiorowe wsparcie kierownictwama fundamentalne znaczenie, ale indywidualne zaangażowanie jest decydujące.  Właśnie dlatego jesteśmy dumni, że opinie i odpowiedzi w ankietach naszych pracowników pokazują, że uczciwość ma dla nas wszystkich ogromne znaczenie. Zaangażowanie firmy Air Products w uczciwą działalność oznacza więcej niż przestrzeganie prawa w krajach, w których działamy, lub stosowanie się do obowiązujących zasad i standardów. To zobowiązanie. Będziemy zdecydowanie bronić naszej uczciwości. Nasze działania i zachowania będą ją wzmacniać, a my będziemy chronić przed działaniami odwetowymi lub karami tych, którzy jej dochowują.

W naszym Kodeksie Postępowania znajdziecie Państwo więcej informacji, w tym instrukcje i dane kontaktowe w przypadku dodatkowych pytań, wyrażania wątpliwości lub zgłaszania podejrzeń dotyczących naruszeń jego postanowień.


Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij