Zarząd

Zarząd składa się z grupy osób nadzorujących różne działy firmy. Wielu spośród obecnych dyrektorów ma doświadczenie w kierowaniu znanymi i szanowanymi przedsiębiorstwami krajowymi lub międzynarodowymi, a także działalnością na terenie USA i poza granicami tego kraju. Niektórzy zdobyli również doświadczenie jako członkowie zarządów innych firm i nieobce im są procesy biznesowe, wyzwania i strategie. Inni mają doświadczenie w relacjach z organizacjami rządowymi lub kluczowymi sektorami rynku, co odzwierciedla się w naszych relacjach z Klientami, lub finansowych czy rządowych ekspertyzach. Wszystkich cechuje szczerość, uczciwość, oddanie i umiejętność pracy zespołowej – atrybuty niezbędne do skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem.


W tej części:

Notki biograficzne

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Kierownictwo

Korporacyjny komitet wykonawczy.

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij