Company Overview

Air Products (NYSE:APD) jest wiodącym światowym dostawcą gazów przemysłowych, który działa od prawie 80 lat. Firma dostarcza gazy przemysłowe i urządzenia do ich obsługi do wielu gałęzi przemysłu, w tym do rafinacji, produkcji chemikaliów, metali, elektroniki, produkcji przemysłowej oraz produkcji żywności i napojów. Air Products jest także wiodącym dostawcą technologii do przetwarzania i urządzeń do skraplania gazu ziemnego. Firma opracowuje, konstruuje, buduje, posiada i obsługuje niektóre z największych projektów gazów przemysłowych na świecie, w tym projekty gazyfikacji, które w sposób zrównoważony przekształcają duże zasoby naturalne w gaz syntezowy w celu produkcji wysokiej jakości energii, paliw i chemikaliów.

W roku podatkowym 2018 i 2019 firma osiągnęła sprzedaż rzędu 8,9 mld USD z działalności kontynuowanej w 50 krajach i ma aktualny udział kapitalizacji rynkowej wynoszący około 50 mld USD. Ponad 17 tysięcy utalentowanych, zaangażowanych, pełnych entuzjazmu pracowników o zróżnicowanym doświadczeniu dąży do osiągnięcia wyższego celu, jaki stawia sobie firma Air Products. Jest nim stworzenie innowacyjnych rozwiązań, które będą służyć środowisku, szerzyć ideę zrównoważonego rozwoju, także pokonywać wyzwania, przed którymi stają klienci, społeczności i cały świat. 

Nasza Polityka Prywatności

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij