Prezentacja firmy

Air Products (NYSE:APD) jest wiodącym światowym dostawcą gazów przemysłowych, który działa od ponad 75 lat. Dział produkcji gazów przemysłowych firmy Air Products zapewnia gazy atmosferyczne i procesowe oraz związane z nimi urządzenia do produkcji dla takich gałęzi przemysłu, jak rafinacja ropy naftowej i stosowanie w zakładach petrochemicznych, przetwórstwo metali, elektronika czy produkcja żywności i napojów. Air Products jest także wiodącym dostawcą technologii i urządzeń do przetwarzania skroplonego gazu ziemnego. 

W roku podatkowym 2017 firma osiągnęła sprzedaż rzędu 8,2 mld USD z działalności kontynuowanej w 50 krajach i ma aktualny udział kapitalizacji rynkowej wynoszący około 35 mld USD. Około 15 000 pracowników dokłada wszelkich starań, aby firma Air Products była największym i najbezpieczniejszym na świecie producentem gazów przemysłowych, dbającym o zrównoważony rozwój i doskonałą obsługę wszystkich klientów. 

Air Products to my

Firma Air Products wpływa na życie klientów na całym świecie.

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij