Sean Major

Wiceprezes i generalny radca prawny

Sean Major objął stanowisko wiceprezesa i generalnego radcy prawnego w firmie Air Products w maju 2017 roku i jest odpowiedzialny za organizację prawną firmy na całym świecie.

Przed rozpoczęciem pracy w firmie Air Products od 2007 roku Pan Major zajmował stanowisko wiceprezesa, generalnego radcy prawnego i sekretarza w firmie Joy Global. Przed dołączeniem do zespołu Joy Global był przez 9 lat zatrudniony w firmie Johnson Controls, Inc. na różnych stanowiskach o coraz wyższym poziomie odpowiedzialności prawnej, w tym generalnego radcy prawnego regionu Azji i generalnego radcy prawnego ds. międzynarodowych. Swoją karierę rozpoczął jako główny radca prawny ds. międzynarodowych w firmie Abbott Laboratories. Wcześniej przez 7 lat prowadził prywatną praktykę w kancelariach w Chicago i Tokio. 

Pan Major uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie DePauw, tytuł Juris Doctor w Szkole Prawa Uniwersytetu Indiana, a także tytuł MBA w Kellogg School of Management na Uniwersytecie Northwestern.


5/2017


Wróć do kierownictwa firmy

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij