M. Scott Crocco

Starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. finansów

M. Scott Crocco jest starszym wiceprezesem i dyrektorem finansowym firmy Air Products. Odpowiada za wszystkie aspekty globalnej organizacji finansowej, w tym za dział kontroli, dział skarbowy, dział relacji inwestorskich, dział podatkowy i dział audytu.

Pan Crocco rozpoczął pracę w firmie Air Products w 1990 r. jako uczestnik prowadzonego przez firmę programu rozwoju zawodowego. Następnie zajmował różne stanowiska związane z analizą finansową oraz zarządzaniem finansowym w grupach Chemicals Group i Gases Group oraz w korporacyjnym dziale skarbowym i korporacyjnym dziale kontroli. W 1998 r. pan Crocco stanął na czele inicjatywy reorganizacyjnej mającej na celu poprawę ogólnofirmowej sprawozdawczości zarządczej, a w 1999 r. pokierował działaniami z zakresu analiz finansowych związanymi z próbą przejęcia spółki BOC. W 2000 r. został kierownikiem ds. analiz finansowych i planowania w korporacyjnym dziale skarbowym; w 2001 r. został kontrolerem działu Electronics. Dyrektorem działu korporacyjnego wsparcia podejmowania decyzji został w 2003 r. Pan Crocco został mianowany na stanowisko kontrolera korporacyjnego w 2006 r., a w 2007 r. objął stanowisko wiceprezesa i kontrolera korporacyjnego.

Pan Crocco uzyskał tytuł licencjata inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Bucknella i tytuł MBA na Uniwersytecie Cornella.

Pan Crocco jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych i Specjalistów Finansowych w Biznesie (Association for Accountants and Financial Professionals in Business), organizacji dyrektorów finansowych Financial Executives International, rady zarządu Konferencji Dyrektorów Finansowych (The Conference Board's Council of Financial Executives) oraz organizacji Sojusz Producentów na rzecz Wydajności i Innowacyjności (Manufacturers Alliance for Productivity and Innovation). Jeśli chodzi o jego działania na rzecz społeczeństwa, pan Crocco zasiada w zarządzie społeczności szkolnej Communities in Schools of the Lehigh Valley, Inc.

12/2015


Powrót do Kierownictwa

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij