O nas

Air Products codziennie wywołuje pozytywny wpływ na życia konsumentów na całym świecie. Mając ponad 19 000 pracowników i prowadząc działalność w 50 krajach, Air Products obsługuje klientów z różnych branż – od spożywczej i medycznej po energetykę i transport. Mamy jedyną w swoim rodzaju ofertę gazów atmosferycznych i procesowych, urządzeń i usług. 

Założona w 1940 r. firma Air Products słynie z innowacyjności, dążenia do perfekcji i przykładania wagi do kwestii bezpieczeństwa i środowiska. Nasi zdolni, zaangażowani, pełni entuzjazmu pracownicy o zróżnicowanym doświadczeniu dążą do osiągnięcia wyższego celu, jaki stawia sobie firma Air Products. Jest nim stworzenie innowacyjnych rozwiązań, które będą służyć środowisku, szerzyć ideę zrównoważonego rozwoju, a także pokonywać wyzwania, przed którymi stają klienci, społeczności i cały świat.

Firma Air Products w liczbach

 
8,9 mld USD
w ramach sprzedaży z działalności kontynuowanej
19 000+
pracowników
50
krajów
Ok. 60 mld
wartości giełdowej
8
dekad w branży
Ponad 170 000
klientów
1800
mil rurociągów gazowych
Ponad 750
zakładów produkcyjnych
Ponad 30
branż
 

 

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Zrónoważony rozwójZrónoważony rozwój

Zrónoważony rozwój (1:31)

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania i technologie

Air Products to my

Firma Air Products wpływa na życie klientów na całym świecie.