Jakość

Słowo „jakość” ma wiele znaczeń. Od ogólnego pojęcia "pewnej doskonałości", aż po bardziej konkretne jak jakość produktu. W firmie Air Products jesteśmy zaangażowani w ciągłe podnoszenie ogólnego poziomu jakości, dzięki któremu jesteśmy liderami branży. Nasi klienci oczekują tego, a my dokładamy wszelkich starań, by dostarczać produkty i usługi zgodnie ze specyfikacją i na czas.

Nasza droga w kierunku przekształcenia firmy Air Products w zrównoważoną strukturę o niskich kosztach nie jest sprzeczna z naszymi wartościami. W rzeczywistości, wykorzystywanie szybkości, prostoty i elastyczności do dostarczania naszym Klientom innowacyjnych rozwiązań wysokiej jakości wzmacnia nas. Nasze dążenie do osiągnięcia jakości poprzez wykorzystanie kompleksowego podejścia skoncentrowanego na Kliencie i zagwarantowanie roli kierownictwa i każdego pracownika w osiąganiu celów jakościowych naszej firmy jest zrozumiałe i wspierane.
Wszystkie nasze przedsiębiorstwa i Działy Obsługi Klienta wyznaczają cele dotyczące jakości, a także dzielą sie z nimi wewnątrz firmy. Ich zaangażowanie przyczynia się do ciągłego podnoszenia jakości działań, a także do rozwoju umiejętności pracowników potrzebnych na tych stanowiskach. Jednostki biznesowe regularnie analizują swoje wyniki i podejmują wszelkie działania w celu ich osiągnięcia.
Każdy pracownik firmy Air Products odgrywa rolę w naszym dążeniu do jakości i wpływa na dostarczane Klientom produkty i usługi. Wszystkie nasze działania są ze sobą powiązane. Praca na rzecz bezpieczeństwa nie zwalnia z dostarczania jakości.

Wyświetl certyfikaty ISO 9001 według kraju

Wyświetl certyfikaty ISO 9001 według produktu/usługi

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij