Środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo

Zaangażowanie firmy Air Products na rzecz bezpieczeństwa, zdrowia i środowiska jest niezmienne. Każdego dnia poświęcamy czas, aby poprawiać nasze wyniki w dziedzinie bezpieczeństwa na całym świecie. Pracujemy nad eliminowaniem obrażeń ciała, zapobieganiem niekorzystnym wpływom na środowisko i na stan zdrowia oraz nad zmniejszaniem ilości odpadów i emisji we wszystkich naszych zakładach.

Od 1996 roku firma Air Products czynnie wspiera działania PROZON Fundacja Ochrony Klimatu, której jest jednym z fundatorów. PROZON jest organizacją pozarządową zajmującą się zagadnieniami ochrony klimatu i stratosferycznej warstwy ozonowej. Do zadań Fundacji należy między innymi propagowanie działań ograniczających zużycie i emisję czynników chłodniczych oraz innych substancji niszczących ozon i wpływających na zmiany klimatu (tzw. freonów oraz halonów i F-gazów). Więcej informacji o działalności PROZON Fundacja Ochrony Klimatu można znaleźć na stronie: http://prozon.org.pl/ 

W tej części:

Zasady ochrony środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo i zdrowie
Przeciwdziałanie poważnym awariom 
Jakość 

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij