Postawa obywatelska korporacji

Troska o społeczności, w których żyją nasi pracownicy i ich sąsiedzi, to długoterminowe zobowiązanie firmy Air Products, które traktujemy bardzo poważnie. Wierzymy w zdrowe i stabilne wspólnoty dla naszych pracowników, znajomych i sąsiadów, dlatego każdego dnia pracujemy na ich rzecz w ramach innowacyjnych programów i partnerstwa.

Jako globalne przedsiębiorstwo, które zatrudnia około 16 tys. ludzi na całym świecie, jesteśmy świadomi naszych zobowiązań z tytułu korporacyjnej postawy obywatelskiej, aby służyć innym. Dlatego cieszymy się, że możemy pomóc społecznościom lokalnym, gdy istnieje taka potrzeba.

W służbie społeczeństwa

Im silniejsza lokalna społeczność, tym stabilniejsze fundamenty pod naszą działalność. Staramy się być dobrym sąsiadem i dbamy o zdrowie i witalność wszystkich członków społeczności, w której żyjemy i pracujemy. Kierownictwo i inni pracownicy zakładu regularnie komunikują się z interesariuszami i zbierają opinie na temat naszych procesów i procedur, bezpiecznego wykorzystania naszych produktów oraz kluczowych zagadnień związanych z mieszkańcami.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Program

Program "Ambasador Nauki" - doświadczenia z ciekłym azotem dla szkół (3:10)

Pokaz doświadczeń z użyciem ciekłego azotu przeprowadzony w ramach programu "Ambasador Nauki"

Live United

Live United (0:49)

Pracownicy Air Products wspierają organizację LIVE UNITED.