Zrównoważony rozwój: w sercu tego, co robimy

Istniejemy, aby rozwiązywać problemy klientów w najtrudniejszych wyzwaniach. Zagłębiamy się w problem, aby zrozumieć rzeczywistą potrzebę, a następnie twórczo zastosować optymalne rozwiązanie gazowe lub techniczne. Nasi klienci osiągają wyższą wydajność, lepszą jakość produktów, mniejsze zużycie energii i niższy poziom emisji. Mówiąc prościej, nasza oferta i doświadczenie pomagają im osiągnąć bardziej zrównoważony rozwój.


Bardzo dbamy o ochronę środowiska. Wyznaczamy rygorystyczne cele w dziedzinie ochrony środowiska i stale mierzymy postępy, aby usprawnić nasze własne działania.


Jesteśmy dumni, że możemy być częścią setek społeczności na całym świecie, nawiązując współprace, zachowując rozwój i przyczyniając się do osiągnięcia wspólnych celów.


Jako współpracownicy, jesteśmy zmotywowani, by odnieść sukces poprzez współpracę nad trudnymi i istotnymi wyzwaniami
 

 

 

Od 1996 roku firma Air Products czynnie wspiera działania PROZON Fundacja Ochrony Klimatu, której jest jednym z fundatorów. PROZON jest organizacją pozarządową zajmującą się zagadnieniami ochrony klimatu i stratosferycznej warstwy ozonowej. Do zadań Fundacji należy między innymi propagowanie działań ograniczających zużycie i emisję czynników chłodniczych oraz innych substancji niszczących ozon i wpływających na zmiany klimatu (tzw. freonów oraz halonów i F-gazów). Więcej informacji o działalności PROZON Fundacja Ochrony Klimatu można znaleźć na stronie: http://prozon.org.pl/

Dane kontaktowe

  • Contact Information
    Julie O'Brien
    610-481-4364
Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Zrónoważony rozwójZrónoważony rozwój

Zrónoważony rozwój (1:31)

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania i technologie

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij