Podziel się doświadczeniem

Podchodzimy do bezpieczeństwa bardzo poważnie.

współpraca – Sang LeeSang Lee

Jeśli szukasz wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego, możesz już przerwać swoje poszukiwania. Jako członek naszego zespołu, będziesz się uczyć od wiodących technologów, którzy dzielą się swoją receptą na sukces i ciężko pracują, aby pomóc Ci go również osiągnąć.

Sang Lee jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie technologii adsorpcji. Jest wieloletnim pracownikiem firmy Air Products i świeżo upieczonym zdobywcą najwyższego odznaczenia firmy: nagrody prezesa za wybitne osiągnięcia.

Jest po części naukowcem, po części inżynierem i po części sprzedawcą. Pracował z naszym zespołem w Azji, przygotowując lepszą, atrakcyjną cenowo ofertę dla tego regionu. Pomógł nam osiągnąć wiodącą pozycję w segmencie technologii adsorpcji. Dokonał tego w swoim laboratorium w Korei. Jego praca umocniła pozycję firmy na świecie. Aktywnie angażował się w zatrudnianie, szkolenie i rozwój zawodowy naszych zespołów ds. adsorpcji w Korei i Chinach.

To człowiek, którzy wierzy w ludzi, technologię, pracę zespołową i potrzebę skupienia się na potrzebach klientów. W Ciebie także gotów jest uwierzyć.


Powrót

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij