Świadczenia

Firma Air Products oferuje konkurencyjne wynagrodzenia i świadczenia, które przyciągają i motywują najbardziej utalentowanych pracowników. Można oczekiwać konkurencyjnego wynagrodzenia będącego wyrazem uznania dla doświadczenia, umiejętności i zdolności wnoszonych do firmy.

Zapewniamy całą gamę świadczeń dla pracowników i kwalifikujących się członków ich rodzin. Mimo iż świadczenia różnią się w zależności od regionu i stanowiska, dostępny jest również podstawowy pakiet dla pełnoetatowych pracowników:

 • Abonamenty medyczne
 • Płatne urlopy i dni wolne
 • Zwolnienia: okolicznościowe, z powodu ważnych spraw rodzinnych, związane z powołaniem do służby wojskowej, związane z edukacją
 • Ubezpieczenie na życie
 • Ubezpieczenie wypadkowe
 • Szkolenia i rozwój
 • Pomoc w edukacji
 • Programy nagród pracowniczych: wysługa lat, bezpieczeństwo, różnorodność i równouprawnienie, ciągłe doskonalenie zawodowe
 • Program wsparcia dla pracowników
 • Program doradztwa dla pracowników

Dostępne mogą być także inne świadczenia, takie jak plany emerytalne czy zwrot kosztów dojazdów.

Elastyczna organizacja pracy

Rozumiemy, że każdy ma zobowiązania poza życiem zawodowym. Dlatego oferujemy programy elastycznej organizacji pracy, które pomagają w wywiązywaniu się ze wszystkich zobowiązań. W zależności od stanowiska lub lokalizacji zastosowanie mogą mieć następujące opcje: elastyczne harmonogramy pracy lub skrócone tygodnie pracy, ograniczenie godzin pracy, w tym praca na część etatu lub podział pracy, a także telepraca.

Doradztwo w kwestiach zawodowych i prywatnych

W Stanach Zjednoczonych oferujemy bezpłatne usługi, w ramach których można uzyskać praktyczne porady dotyczące rodzicielstwa i opieki nad dziećmi, opieki nad osobami starszymi, inwestowania kapitału i oszczędzania na studia, planów emerytalnych i innych kwestii.

Globalne inicjatywy dotyczące zdrowia

Inicjatywy działu zajmującego się kwestiami zdrowia i opieki medycznej zapewniają pracownikom i ich rodzinom zasoby i narzędzia pomagające w dbaniu o zdrowie oraz w prowadzeniu zdrowego stylu życia.

Inwestycje w nasze społeczności

Firma Air Products jest zaangażowana we wspieranie na całym świecie społeczności lokalnych i zachęca pracowników do dzielenia się z nimi swoim czasem i swoimi umiejętnościami. Każda osoba - niezależnie od zajmowanego stanowiska – pomaga budować silną, zdrową i stabilną społeczność.  Nasza polityka korporacyjna zezwala pracownikom na dobrowolny udział w wolontariacie w godzinach pracy, za zgodą przełożonego.


 

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

 1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij