Wprowadzenie

Firma Air Products ma tradycję doskonałości, która powstała dzięki pełnym pasji i utalentowanym osobom zmotywowanym, by odnieść sukces. Pracując razem, rozwijamy sie i jesteśmy dumni, że nasze działania przynoszą efekty. Chcesz mieć w tym udział?

Umożliwiamy dołączenie do naszego zespołu doświadczonym pracownikom, osobom rozpoczynającym karierę oraz studentom,którzy chcą przyśpieszyć swoją karierę zawodową i zdobyć doświadczenie podczas studiów.

Tutaj można znaleźć nie tylko informacje o wolnych stanowiskach, ale również o tym, jak wygląda praca w firmie widziana oczami naszych pracowników.

Dowiedz się, dlaczego firma Air Products przyciąga utalentowanych, zaangażowanych i skutecznych pracowników od ponad 75 lat.

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij