Nasza procedura zgłoszeń

Firma Air Products dąży do tego, aby być firmą uznawaną i rozpoznawaną przez współpracowników, Klientów i społeczność jako przedsiębiorstwo, w którym różnorodność pracowników jest źródłem siły, możliwości i wzrostu finansowego. Należy pamiętać, że firma Air Products działa w wielu krajach na całym świecie i oferty pracy, procedury, oraz warunki zatrudnienia mogą być różne w zależności od lokalnych przepisów i praktyk.

Przesyłanie zgłoszenia

Aby znaleźć stanowisko i przesłać zgłoszenie, należy odwiedzić nasze Centrum kariery. Po utworzeniu profilu w naszym systemie i przesłaniu swojego życiorysu można zgłosić się na każde aktualnie wolne stanowisko. Po udanym przesłaniu zgłoszenia zostanie wyświetlona strona z potwierdzeniem.

Weryfikacja zgłoszenia

Po sprawdzeniu, że posiadasz odpowiednie kwalifikacje na dane stanowisko, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszego zespołu ds. rekrutacji (uwaga: czas reakcji zależy od wymagań stanowiska) i umówi się na rozmowę poświęconą omówieniu Twojego doświadczenia i zainteresowań zawodowych oraz aktualnego wakatu. Z uwagi na dużą ilość zgłoszeń, skontaktujemy się tylko z osobami wybranymi do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej osobistej lub przez telefon.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami

Jeżeli wybrano Cię do rozmowy kwalifikacyjnej, przygotuj się do omówienia swoich umiejętności i zdolności, osiągnięć, celów rozwojowych, oczekiwań dotyczących stanowiska.  Poznaj firmę Air Products, przeglądając materiały dostępne w tej witrynie. To także szansa, by dowiedzieć się o nas więcej. Lubimy dwustronne rozmowy kwalifikacyjne, więc zachęcamy do przygotowania kilku pytań do nas.

W przypadku niektórych lokalizacji i stanowisk, podczas osobistej rozmowy kwalifikacyjnej, możemy poprosić o podpisanie formularza zezwalającego firmie Air Products na weryfikację Twoich wcześniejszych doświadczeń i kwalifikacji. Może się to stać przed przygotowaniem oferty zatrudnienia.

Decyzja o wyborze

Kandydat wybrany na stanowisko otrzyma ofertę zatrudnienia. W zależności od natury stanowiska i lokalizacji, złożenie oferty może być uzależnione od pozytywnego wyniku weryfikacji doswiadczeń i kwalifikacji kandydata, badań medycznych lub innych wymogów.

Niektóre stanowiska są objęte dodatkowymi wymaganiami z uwagi na specjalną charakterystykę pracy. Mogą one obejmować certyfikaty zawodowe, wykształcenie kierunkowe, kontrolę narkotykową przed zatrudnieniem lub egzamin sprawności fizycznej. Z pewnością poinformujemy o wszelkich wymaganiach tego typu.

Jeżeli na dane stanowisko zostanie wybrana inna osoba, nie zniechęcaj się. Zalecamy regularne sprawdzanie ofert i aktualizowanie życiorysu  w przypadku pojawienia się kolejnych ciekawych ogłoszeń.

Firma Air Products weryfikuje tożsamość pracownika i możliwość zatrudnienia w Stanach Zjednoczonych przy użyciu bazy danych E-Verify.

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Visit the Career Center

Odwiedź nasze centrum kariery

Zacznij szukać ofert pracy w Air Products tutaj.

Firma Air Products nominowana do nagrody DSJSI 2011/2012

Air Products w gronie 10% najlepszych firm świata w swojej branży.

/
Pracownicy Air Products

Pracownicy Air Products (3:09)

Głębsze zrozumienie