Kierowcy ciężarówek

Możliwości zawodowe

Szukamy nastawionych na rozwój zawodowy, wykwalifikowanych kierowców, którzy chcą wnieść swoje doświadczenie do stabilnej, globalnej organizacji znanej z bezpieczeństwa, najwyższego profesjonalizmu i zaangażowania na rzecz pracowników.

Jeżeli bezpieczna jazda, zaangażowanie i profesjonalizm są Państwa atutami, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowymi ofertami w naszym centrum kariery, które różnią się w zależności od kraju. Możesz dołączyć do zespołu ludzi wiodącej na rynku firmy znanej ze stabilności zatrudnienia, konkurencyjnych wynagrodzeń i niezwykle atrakcyjnych świadczeń dla pracowników.

Rozwój kariery

Kwalifikacje kierowcy – Firma Air Products współpracuje z pracownikiem w celu utrzymania potrzebnych kwalifikacji kierowcy, w tym prawa jazdy, badań medycznych i innych wymaganych certyfikatów.

Air Products University – Odpowiada za ciągłość nauki, składa się z 11 wydziałów, które zapewniają szerokie możliwości rozwoju, w tym szkolenia z zakresu bezpieczeństwa, produktów i innych powiązanych tematów.

Mentorzy i szkoleniowcy wspierają rozwój zawodowy kierowców. O ile większość z nich chce pozostać na tym stanowisku, istnieją możliwości awansu na pozycje dyspozytora, kierownika zespołu i innych!

 

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Dzień z życia kierowcy w firmie Air Products

Dzień z życia kierowcy w firmie Air Products (7:54)

Poznaj dzień z życia Joego Quinna, który tankuje cysternę ciekłym azotem, jedzie do zakładu klienta i napełnia tam zbiornik gazem – a wszystko to zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Visit the Career Center

Odwiedź nasze centrum kariery

Zacznij szukać ofert pracy w Air Products tutaj.

Firma Air Products nominowana do nagrody DSJSI 2011/2012

Air Products w gronie 10% najlepszych firm świata w swojej branży.

/
X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij