Studenci i absolwenci

Zaplanowana kariera

careers traffic

Nasz europejski program praktyk jest strategiczną inwestycją w przyszłych utalentowanych liderów Air Products. Kiedy dołączysz do naszego programu, od samego początku będziesz mieć możliwość zajmować się rozwijającymi zadaniami. Oczekiwać będziemy od Ciebie wyników, generowania pomysłów i rzeczywistego zaangażowania. Oczywiście zapewnimy niezbędne wsparcie i wskazówki, które pozwolą Ci osiągnąć sukces. Zobowiązujemy się do zapewnienia Ci środowiska, w którym możliwa będzie Twoja nauka i rozwój.

Niezależnie czy wciąż jesteś studentem czy też już absolwentem, w Air Products znajdziesz wiele możliwości w wielu różnych krajach europejskich, już od pierwszych lat na uczelni aż do doktoratu.

Jeśli interesuje Cię nasz program praktyk i staży w Polsce, prosimy o kontakt z nami aby uzyskać więcej informacji.

tell me more (w j. angielskim)

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij