Dział operacyjny, dział utrzymania ruchu, technicy

Możliwości zawodowe

Firma Air Products szuka pracowników, którzy chcą pracować w dynamicznym zespole skupiającym się na kwestiach jakości i bezpieczeństwa. Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Poszukujemy pracowników z następujących dziedzin:

  • Obsługa instalacji 
  • Logistyka 
  • Produkcja 
  • Ergonomia  
  • Konserwacja 
  • Mechanika 
  • Spawanie 
  • Przyrządy i urządzenia elektryczne

Rozwój kariery

Wierzymy, że człowiek uczy się przez całe życie. Dlatego tworzymy środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy i osobisty. Pomagamy naszym pracownikom rozwijać talenty i umiejętności, które wnoszą do firmy Air Products, oferując im zasoby i narzędzia umożliwiające pełne wykorzystanie ich potencjału.

Air Products University — Składa się z 11 wydziałów i zapewnia ciągłość nauki poprzez udostępnianie procesów, narzędzi, zasobów, materiałów i programów wewnątrz firmy. Wykracza jednak poza tradycyjne ramy szkoleń, stawiając na nieformalne sposoby nauczania, dzielenie się najlepszymi praktykami oraz wspierając wymianę wiedzy i doświadczenia.

Globalny program mentoringu — Zapewnia naszym pracownikom możliwość kontaktu z inną osobą, która może podzielić się swoją wiedzą, inną perspektywą oraz doświadczeniem życiowym i zawodowym. Nauka wypływająca z doświadczenia innych osób to doskonały sposób poznawania kultury firmy, dalszego rozwoju własnych osiągnięć i pogłębiania wiedzy.

Zwrot kosztów nauki — Wspieramy kontynuowanie nauki jako sposób rozwoju zawodowego pracowników w celu ich lepszego przygotowania do spełniania aktualnych i przyszłych potrzeb firmy.  

Wystąpił błąd. Należy wprowadzić poprawki w zaznaczonych polach.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

W czym możemy Państwu pomóc?

  1. Wybierz rodzaj zapytania

Visit the Career Center

Odwiedź nasze centrum kariery

Zacznij szukać ofert pracy w Air Products tutaj.

Firma Air Products nominowana do nagrody DSJSI 2011/2012

Air Products w gronie 10% najlepszych firm świata w swojej branży.

/
X

Ta strona używa plików cookies do przechowywania informacji na komputerze użytkownika. Niektóre z nich są niezbędne do prawidłowego działania naszej witryny, inne pomagają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. Odwiedzając nasze strony akceptujesz użycie plików cookies. Dowiedz się więcej z Informacji prawnej.

Zamknij